06ТРА
27-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

Шахтар при Паулу Фонсеці після удару Вікора Коваленка забиває на своєму полі 100-й гол в УПЛ

• Шахтар з 2 грудня минулого року зберігає в УПЛ свої ворота «сухими» впродовж 924-х хвилин, покращивши на 83 хвилини свій же рекорд Чемпіонатів України.
  • Динамівці провели 410-й домашній матч у Чемпіонатах, в якому 50-й раз зіграли внічию.
  • У поточному чемпіонаті Шахтар з 11 серпня не програє 24 матчі поспіль: +20=4.
  • 10-а з початку Чемпіонату перемога гірників з великим рахунком.
  • Динамо 1-й раз в УПЛ втрачає домашні очки з Олександрією — у 9-й грі.
  • Завершилася в Чемпіонатах домашня серія Динамо з Олександрією без пропуску голів, яка тривала 282 хвилини.
  • Завершилася і загальна «суха» серія Динамо в УПЛ, яка продовжувалася 314-ть хвилин.
  • Зоря 1-й (!) раз в ролі господаріва поля не забиває в УПЛ голів у ворота Маріуполя — у 12-й грі.
  • Луганський клуб з 16 березня обходиться без нічиїх у Чемпіонаті 6 ігор поспіль: 2 перемоги та 4 поразки.
  • Зоря провела 530-й матч в УПЛ, у якому зазнала 90-ї поразки на своєму полі.
  • Маріуполь при Олександру Бабичу провів 50-й матч в Чемпіонатах: +15=13-22 м’ячі 53-74.
  • Завершився пропускний гостьовий серіал Маріуполя в УПЛ, який з 27 жовтня минулого року тривав 7 ігор поспіль — 13 м’ячів.
  • Програшний серіал Львова триває в УПЛ 4 матчі.
  • Львів зазнав 1-ї в УПЛ поразки з великим рахунком (у 57-й грі), при цьому вперше пропустивши в одному мачті 5 голів.
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів УПЛ став свідком 200-го пропущеного голу своїх підопічних.
  • Шахтар при Паулу Фонсеці забиває на своєму полі 100-й гол в УПЛ (після удару Вікора Коваленка).
  • Олімпік на своєму полі в УПЛ 20-й раз зіграв внічию.
  • Чорноморець повторює клубний рекорд, забиваючи в гостях 4 гола за матч.
  • «Моряки» перервали безвиграшну серію в Чемпіонаті, яка з 2 березня тривала протягом 7-ми ігор: =3-4.
  • Десна на своєму полі обходиться без нічиїх 10 ігор поспіль: 4 перемоги і 6 поразок.
  • 35-а в УПЛ вольова перемога Чорноморця.
  • Безпрограшна серія Арсеналу-Київ у матчах з Карпатами триває УПЛ з 2011 року 9 ігор: 6 перемог та 3 нічиї.
  • Гольова серія канонірів у зустрічах з «левами» триває 11 ігор — 24 м'ячі.
  • Львів повторює клубний рекорд, програючи в УПЛ 5 матчів поспіль.
  • 250-й матч в Чемпіонатах провів Олексій Гай (Олімпік), 100-й — Денис Дедечко (Олександрія), Євген Банада (Олександрія), Віктор Коваленко (Шахтар), 50-й — Гліб Грачов (Чорноморець), 1-й — Валерій Бондар (Шахтар).
  • 1-й дубль в УПЛ оформляє Арні Вільхамссон (у 7-й грі), який стає автором 1-го з початку Чемпіонату дублю Чорноморця.
  • 1-й раз в УПЛ забиває гол у свої ворота Алвару (Львів, у 8-й грі), який стає автором 250-го автоголу у Чемпіонатах України.
  • 75-й гол в УПЛ забиває Олександр Ковпак (Арсенал-Київ), 10-й — Сергій Вакуленко (Арсенал-Київ), 1-й — Василь Павлов (Чорноморець, у 8-й грі), Мартін Онгла (Карпати, у 8-й).
  • Рекордний в Чемпіонатах 36-й «самостріл» суперників Шахтаря.
  • 1-й раз в Чемпіонаті Десна пропускає на своєму полі 4 голи за один матч.
  • 1-а в УПЛ вольова перемога Чорноморця з рахунком 4:2.
  • Олександр Рябоконь біля керма різних клубів УПЛ став свідком 100-го пропущеного голу свої підопічних (1-й гол у грі) та 40-ї поразки своїх команд.
  • 1-й раз в УПЛ вилучаються з поля Мар’ян Швед (Карпати, у 54-й грі), Євгеній Мартиненко (Ворскла, у 71-й).
  • 88-й матч за Олімпік проводить Дмитро Гришко, покращуючи клубний рекорд Заурі Махарадзе.
  • Арсенал-Київ покращую клубну рекордну без нічийну гостьову серію до 21 матча: 6 перемог та 15 поразок.
  • 300-й гостьовий гол Чорноморця в УПЛ (3-й м’яч у грі).