07ТРА
Огляд матчів 22-го туру Чемпіонату U-19

Розпочавши грати черговий тур юніорської першості ще у п’ятницю, учасники 6 травня продовжили розбірки, та офіційно тур завершиться аж 14 травня

Тоді зіграє один із претендентів на чемпіонство «Шахтар», інший — «Динамо» — свій матч вже виграв.

«ДЕСНА» — «ВОРСКЛА» — 0:4 (протокол матчу)

Ще до перерви полтавські гості зробили для перемоги майже все, забивши чотири рази (особливо тішить місцевих вболівальників хет-трик вихованця ДЮФШ «Ворскла» Олександра Кожевнікова). По перерві їм допомогли й господарі, залишившись у меншості після вилучення Заворотного.

«ВОЛИНЬ» — «МЕТАЛУРГ» — 5:1 (протокол матчу)

Рахунок першого тайму (2:0) не віщував розгрому, більше того, гості активно відповідали, один із чотирьох кращих снайперів Олексій Сидоров (15 голів) зіпсував вихід сам на сам. А ось у лідера й капітана лучан Артура Рябова гра пішла, йому вдався хет-трик. «Металурги» забивали вже за рахунку 0:5, на четвертій компенсованій.

«ЛЬВІВ» — «ЗОРЯ» — 1:3 (протокол матчу)

Лише забивши всі свої голи, гості дозволили відзначитися й галичанам. Виокремлюємо черговий гол зимового новачка «Зорі» Дмитра Кулика (це вже п’ятий), який після стрімкої контратаки перекинув м’яча через голкіпера. «Зоря» повернулася до першої п’ятірки, звідки її тимчасово випхали «Арсенал» із «Ворсклою».

«ДИНАМО» — «ОЛЕКСАНДРІЯ» — 2:1 (протокол матчу)

Кияни по грі перемогли гостей, відзначимо черговий пас Владислава Супряги (він асистував Єфименку під час першого голу) та влучний постріл 16-річного півзахисника Єгора Глушача у дальній кут. Пропустили ж динамівці вже на 90-й, та й то більше випадково: кіпер «Олександрії» Степанцов виніс м’яча від власних воріт, той перелетів усе поле й навіть динамівського воротаря Руслана Нещерета.

«КАРПАТИ» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 2:0 (протокол матчу)

Аж надто багато програвали останнім часом львів’яни (загалом у них уже 7 поразок, найбільше з-поміж усіх команд чільної п’ятірки), і їх майже наздогнав Маріуполь. Відступати далі — нікуди, тож хлопці Романа Гнатіва мусили обіграти одеситів. Особливо красивим вийшов другий гол Руніча, у дев’ятку.

Переслідувач «Карпат» — «Маріуполь» — свій матч 22-го туру із «Шахтарем» зіграє 14 травня.