13ТРА
28-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

«Шахтар» завершив «суху» рекордну у Чемпіонатах серію

• Шахтар завершив «суху» рекордну у Чемпіонатах серію, яка з 2 грудня 2018 року тривала 955 хвилин.
  • «Гірники» аткож завершили домашню серію без пропусків голів, яка в УПЛ тривала 415 хвилин.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня 2018 року триває вже 25 матчів: +21=4.
  • Шахтар при Паулу Фонсеці забиває 200-й гол у Чемпіонатах (1-й м’яч у грі).
  • Динамо збільшує 2 клубні домашні рекордні серіали: безвиграшний та нічийний – до 3-х ігор.
  • Динамівці в УПЛ забивають голи Зорі з 25 лютого 2017 року впродовж 11-ти матчів (26 м'ячів).
  • Закінчилася переможна домашня серія динамівців у зустрічах із Зорею, яка тривала в Чемпіонатах 3 матчі.
  • Завершилася безгольова серія Олександрії у ворота Шахтаря, яка з 17 листопада 2017 року тривала в УПЛ 365 хвилин.
  • Закінчилася «суха» клубна рекордна серія воротаря Шахтаря Андрія Пятова, яка 2 грудня 2018 року тривала 775 хвилин.
  • Євген Банада з Олександрії забиває 9-й гол у нинішньому Чемпіонаті і покращує клубний рекорд результативності за сезон, який належав Сергію Чуйченку (сезон-2001/2002).
  • Завершилася гостьова безпрограшна серія Олександрії, яка в Чемпіонаті тривала 3 гри: +2=1.
  • Зоря завершила безнічийний серіал в УПЛ, який тривав 6 турів: 2 перемоги та 4 поразки.
  • Маріуполь на своєму полі здобув 120-у перемогу в Чемпіонатах.
  • 80-а в Чемпіонатах поразка Олександрії.
  • Львів програє в УПЛ протягом рекордних для клубу 6-ти ігор, при цьому не забиваючи голів 318 хвилин поспіль.
  • Маріупольці перервали домашню клубну рекордну безгольову серію в Чемпіонаті, яка з 23 лютого тривала впродовж 385 хвилин.
  • Львів не забиває голів у Чемпіонаті впродовж 318-ти хвилин.
  • Десна в поточному Чемпіонаті на своєму полі обходиться без нічиїх 11 ігор поспіль: 5 перемог і 6 поразок.
  • Олімпік із 7 жовтня 2018 року в УПЛ не перемагає в гостях впродовж 8-ми ігор: =4-4.
  • Чорноморець пропускає 500-й гостьовий гол в Чемпіонатах (2-й м'яч у грі).
  • Безвиграшна домашня серія Арсеналу-Київ у зустрічах з Чорноморцем триває в УПЛ 4 матчі: =2-2.
  • «Каноніри» на своєму полі завершують серію без пропусків голів, яка в УПЛ тривала 224 хвилини.
  • Безпрограшна гостьова серія «моряків» триває в Чемпіонаті з 23 лютого впродовж 5-ти ігор: +2=3.
  • Ворскла стає1-м клубом в УПЛ, який на своєму полі 100-й раз зіграв внічию.
  • Карпати пропустили 949-й гол і повторили рекорд Чемпіонатів, який належав запорізькому Металургу.
  • Ворскла на своєму полі не перемагає Карпати в Чемпіонатах протягом 5-ти ігор: =3-2.
  • Полтавчани перервали в УПЛ домашню безгольвоу серію у ворота Карпат, яка тривала 299 хвилин.
  • Ворскла на своєму полі з 11 листопада 2018 року не перемагає в УПЛ 6 ігор поспіль: =3-3.
  • Пропускний серіал полтавчан триває у Чемпіонаті 7 ігор – 13 м’ячів.
  • 75-й гол в УПЛ забиває Жуніор Мораес (Шахтар), 5-й – Сілас (Зоря), Олександр Філіппов (Десна), 1-й – Дмитро Семенів (Чорноморець, в 15-й грі).
  • Загалом Жуніор Мораес забиває 95-й гол за українську кар’єру: 75 – в Чемпіонатах, 15 – єврокубках і 5 – в кубку.
  • 200-й матч у Чемпіонатах проводить Володимир Аржанов (Чорноморець), 50-й – Євгеній Цимбалюк (Олімпік).
  • У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Єгор Клименчук (Олімпік), який раніше захищав кольори запорізького Металургу.
  • 3-й дубль в УПЛ оформлює Сергій Вакуленко, який стає автором 1-го в Чемпіонатах дублю гравців Арсеналу-Київ в матчах з Чорноморцем.
  • 1-й з початку Чемпіонату промах з «позначки» гравців Маріуполя – 6-й пенальті.
  • 1-й в поточному Чемпіонаті незабитий пенальті у ворота Львова – після 3-го 11-метрового удару.
  • 2-й в УПЛ промах з «позначки» Руслана Фоміна (Маріуполь) після 3-го удару.
  • 1-й раз в УПЛ пробиває з «позначки» Арні Вільхамссон, який стає автором 1-го з початку Чемпіонату гостьового пенальті Чорноморця.
  • 1-й гол з «позначки» забиває в УПЛ Руслан Бабенко (Чорноморець) – після 2-го пенальті.
  • Арні Вільхамссон збільшив свій гольовий серіал в УПЛ до 3-х ігор – 4 м’ячі.
  • 1-й раз в УПЛ гравці Чорноморця забивають в гостьовому матчі 2 голи після пробиття 11-метрових ударів.
  • 1-е в Чемпіонатах вилучення Володимира Аржанова (Чорноморець, у 200-й грі).
  • 1-й раз в УПЛ гравці Чорноморця забивають Арсеналу-Київ 3 голи за матч (у 33-й грі).
  • 1-й раз з початку поточного Чемпіонату «моряки» тричі забивали голи в одному матчі.
  • Динамо при Олександру Хацкевичу провело 30-й домашній матч в Чемпіонатах: +22=6-2 м’ячі 65-13.
  • Арсенал-Київ провів в УПЛ 10-й матч при Ігорю Леонову: +5=2-3 м’ячі 14-15.
  • 1-а поразка Олімпіку при Ігорю Климовському – в 4-й грі.
  • 10-й у Чемпіонаті матч Карпат при Фабрі Гонсалесу: +2=3-5 м’ячі 14-15.
  • Денис Фаворов (Десна) стає автором 400-го голу поточного Чемпіонату, а чернігівський клуб – автором 60-ї переомги команд-господарів.
  • Лише 3-й раз з початку Чемпіонату команди гостей обійшлися без перемог.