19СЕР
4-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

Ворскла пропускає 800-й гол в УПЛ

• Шахтар не знає поразок в УПЛ з 11 серпня 2018 року вже 33 матча поспіль: +28=5.
  • 10-й раз зі старту в Чемпіонатах Шахтар у 4-х турах не втрачає очок.
  • Діюча безпрограшна гостьова серія донецького клубу в УПЛ розпочалася 18 серпня минулого року саме зі Львовом і триває 17 ігор: +16=1.
  • Ворскла пропускає 800-й гол в УПЛ.
  • 350-й раз в Чемпіонатах саме воротар — Богдан Сарнавський зі Львова — парирує 11-метровий удар суперника (всього 494 нереалізованих пенальті)
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів здобув 50-ту перемогу: 49 — з Олександрією та 1 — з Говерлою.
  • 680-й матч полтавчан у Чемпіонатах: +230=185-265 м’ячі 629-805.
  • Пропускний серіал Олександрії з 3 квітня цього року триває в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу14-ти ігор — 22 м’ячі.
  • Олександрія перервала безвиграшну гостьову серію в УПЛ, яка тривала 5 ігор: =2-3.
  • Львів утримує клубну антирекордну домашню безвиграшну серію в Чемпіонатах, яка з 10 листопада 2018 року триває 11 ігор: 4 нічиї та 7 поразок.
  • Десна завершує домашню рекордних для клубу безнічийну серію в УПЛ, яка з 2 вересня 2018 року тривала 15 ігор: 7 перемог та 8 поразок.
  • Закінчилася і загальна безнічийна серія чернігівського клубу, яка з 23 квітня цього року тривала в Чемпіонатах 10 ігор: 4 перемоги та 6 поразок.
  • Львів на своєму полі не забиває голів в УПЛ з 13 квітня цього року впродовж рекордних для клубу 468-ми хвилин.
  • Пропускний домашній серіал Ворскли триває в Чемпіонатах 5 матчів — 8 м’ячів.
  • 1-й в УПЛ безголевий матч Колосу.
  • Десна зберігає свої ворота «сухими» в УПЛ впродовж рекордних для клубу 275 хвилин.
  • Карпати перервали свою клубну рекордну серію реалізацій пенальті в УПЛ, яка з 28 жовтня 2018 року увібрала в себе 8 ударів.
  • Пропускна серія Карпат у Чемпіонатах з 21 травня цього року триває 7 ігор поспіль — 15 м’ячів.
  • Безвиграшна серія Львова в матчах із «гірниками» триває в Чемпіонатах 6 ігор: =1-5.
  • Завершилася безпрограшна домашня серія Зорі в матчах із Олександрією, яка тривала в УПЛ 4 матчі: +2= 2.
  • Олександрія при Володимиру Шарану здобула 20-ту виїзну вікторію в УПЛ.
  • Пропускний домашній серіал луганського клубу з 16 березня цього року триває в Чемпіонатах 8 ігор — 11 м’ячів.
  • Гравці Львова не можуть «розмочити» ворота Шахтаря протягом 541-ї хвилини.
  • Воротарі Олімпіка пропускають голи в Чемпіонатах з 27 квітня цього року впродовж 11-ти ігор — 20 м’ячів.
  • «Олімпійці» не знають радості перемоги в УПЛ вже 7 зустрічей поспіль: =3-4.
  • 1-й дубль в Чемпіонатах оформлює Олексій Гуцуляк (Карпати, у 92-й грі), Кирило Ковалець (Олександрія, у 103-й).
  • 10-й в УПЛ дубль Олександрії, в тому числі 1-й у ворота Зорі.
  • 10-й гол в Чемпіонатах забиває Кирило Ковалець (Олександрія, 1-й м’яч у грі).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Олексій Чичиков (Дніпро-1).
  • Голева серія Марлоса (Шахтар) збільшилася в Чемпіонаті до 3-х ігор — 3 голи.
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Олександр Кучер (Карпати), 3-му — Руслан Зубков (Львів), 2-му — Андрій Стрижак (Ворскла), В’ячеслав Рябов (Колос), Іван Зотько (Олімпік), Ігор Гончар (Львів).
  • 50-й матч в УПЛ проводить Геннадій Пасіч (Олімпік), Олександр Тимчик (Зоря), 1-й — люксембуржець Тім Халл, бразилець Жоао Діого Дженнінгс (обоє — Карпати), Каспарс Дубра, який стає 1-м латвійським легіонером Олександрії.
  • 4-е в Чемпіонатах вилучення Сергія Кравченка, який стає автором 1-ї в УПЛ червоної картки для гравців Дніпра-1, 1-е — Фабінью (Олімпік, у 4-й грі).
  • Олександр Рябоконь біля керма різних клубів провів 50-й домашній матч в Чемпіонатах: +16=14-20 м’ячі 40-47.
  • 1-й в УПЛ нереалізований пенальті Олексія Гуцуляка (Карпати, 2-й удар).
  • Алан Патрік (Шахтар) 2-й раз в Чемпіонатах пробиває пенальті і вдруге невдало.
  • 10-й в Чемпіонатах домашній пенальті для Олімпіка — 9-й гол.
  • 3-й раз в УПЛ Богдан Сарнавський (Львів) стає переможцем пенальтійських дуелей, 2-й — Герман Пеньков (Олімпік).
  • 2-й раз з початку Чемпіонаті гравці Шахтаря пробивають з «позначки» і вдруге невдало.