27СЕР
5-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

Десна стає автором 1000-ї (!) в Чемпіонатах України перемоги з великим рахунком

• Шахтар не знає поразок в УПЛ з 11 серпня 2018 року вже 34 матча поспіль: +29=5.
  • Гірники здобути 325-ту домашню перемогу в УПЛ.
  • 12-та в УПЛ велика перемога Шахтаря над Маріуполем, в тому числі перша з рахунком 5:1.
  • 199-та, рекордна, в Чемпіонатах велика перемога гірників.
  • 8-й раз Шахтар стартує в УПЛ з 5-ти поспіль перемог.
  • Загальна переможна серія Шахтаря в матчах з Маріуполем з 19 жовтня 2013 року триває в Чемпіонатах 13 ігор, м’ячі 40-7.
  • 10-й раз в УПЛ Шахтар перемагає суперників саме з рахунком 5:1.
  • Маріуполь завершує безголеву серію у ворота Шахтаря, яка в УПЛ з 5 серпня 2017 року тривала 636 (!) хвилин.
  • Десна стає автором 1000-ї (!) в Чемпіонатах України перемоги з великим рахунком, в тому числі своєї 1-ї над Олександрією (у 3-й грі).
  • Карпати зазнали 300-ї поразки в Чемпіонатах, в тому числі, в тому числі 108-ї на своєму полі, повторивши антирекорд запорізького Металурга.
  • Зоря відсвяткувала 60-ту гостьову вікторію в УПЛ.
  • Олександрія востаннє програвала вдома з великим рахунком ще 2 квітня 2017 року — від Динамо (1:4).
  • Закінчилася безнічийна серія Динамо в матчах з Олімпіком, яка з 8 березня 2015 року тривала в УПЛ 11 ігор: 10 перемога Динамо та одна — Олімпіка.
  • Воротарі Карпат пропускають голи в Чемпіонатах з 21 травня цього року впродовж 8-ми ігор — 16 м’ячів.
  • Завершився пропускний серіал Ворскли, який тривав в УПЛ з 25 травня впродовж 6-ти ігор — 10 м’ячів.
  • Гравці Динамо забивають голи в Чемпіонатах 11 ігор поспіль — 17 м’ячів.
  • Динамо повторює клубний антирекорд, пропускаючи на своєму полі голи впродовж 6-ти матчів УПЛ.
  • Олімпік пропускає голи в Чемпіонатах 12 матчів поспіль (21 м’яч), повторивши клубний антирекорд.
  • Пропускний серіал Олександрії з 3 квітня цього року триває в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу15-ти ігор — 25 м’ячів.
  • Олімпійці забивають 1-й в Чемпіонатах гостьовий гол у ворота Динамо, перервавши свою безголеву виїзну динамівську серію, яка тривала 592 хвилини.
  • Десна зберігає свої ворота «сухими» в УПЛ впродовж рекордних для клубу 365 хвилин.
  • Безпрограшна серія Десни в Чемпіонаті триває 4 гри: +3=1, що стало повторенням клубного рекорду.
  • Безвиграшна серія Карпат проти Зорі з 10 серпня 2013 року триває вже 13 (!) ігор: = 6-7.
  • 35-а в Чемпіонатах велика перемога Ворскли.
  • 1-а в УПЛ велика поразка Колоса — у 5-й грі.
  • Львів повторює клубний рекорд, забиваючи 3 гола в одному матчі УПЛ.
  • Львів на виїзді не грає внічию в УПЛ впродовж рекордних для клубу 11-ти ігор: 6 перемог та 5 поразок.
  • Завершилася програшна серія Львова, яка тривала в Чемпіонаті 3 матчі, м’ячі 2-8.
  • Львів здобуває 10-ту гостьову вікторію в УПЛ.
  • 275-й матч в Чемпіонатах в складі Ворскли провів один з гвардійців полтавчан Володимир Чеснаков.
  • Марлос провів 200-й матч в складі Шахтаря у всіх турнірах: 127 — в УПЛ, 19 — Кубку, 48 — єврокубках, 6 — Суперкубку.
  • 200-й матч в УПЛ провів Дмитро Гришко (Олімпік), 150-й матч — Дмитро Гречишкін (Олександрія), 50-й — Дмитро Коркішко (Дніпро-1),1-й — македонець Демір Імері (Олімпік), албанець Рубін Хебай, Юрій Козиренко (обоє — Ворскла), Антон Байдал (Маріуполь).
  • 100-й гол в складі українських клубів — донецького Металурга, Динамо та Шахтаря — забиває Жуніор Мораес: 79 — в Чемпіонатах, 15 — єврокубках та 6 — Кубку.
  • 200-й матч в складі українських клубів проводить Жуніор Мораес: 149 — в Чемпіонатах, 38 — єврокубках, 9 — Кубку та 4 — Суперкубку.
  • 40-й гол в УПЛ забиває Тайсон (Шахтар), 35-й — Віктор Циганков (в т.ч. 5-й у ворота Олімпіка) і входить в 10-ку кращих бомбардирів Динамо в Чемпіонатах України, 10-й — Станіслав Куліш (Дніпро-1),1-й — Маркос Антоніо (Шахтар, в 11-й грі), Ренан Олівейра (Львів, у 5-й).
  • 1-й дубль в Чемпіонатах оформлює Ігор Пердута (у 158-й грі), який стає автором 40-го дубля Ворскли в УПЛ, Тете (у 10-й грі), який стає автором найшвидшого в Чемпіонатах дубля Шахтаря (на 11-й хвилині) та 15-го дубля гірників у матчах з азовцями.
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Олександр Волков (Колос), 2-му — Володимир Баєнко (Ворскла), Андрій Домбровський (Десна).
  • У 4-му для себе клубі відкриває лік голів в УПЛ Володимир Польовий (Дніпро-1), 3-му — Орест Кузик (Десна), Станіслав Куліш (Дніпро-1).
  • Динамо провело при Олексію Михайличенко 70-й матч в УПЛ: +51=11-8 м’ячі 151-47.
  • 40-й раз в УПЛ арбітр Віталій Романов вилучає з поля гравця (Дмитра Гришка з Олімпіка).
  • 15-й в УПЛ матч Віталія Косовського біля керма Ворскли: +5=5-5 м’ячі 20-21.
  • 4-е в Чемпіонатах вилучення Папи Гуйє (Дніпро-1), 2-е — Дениса Мірошниченка (Олександрія), 1-е — Дмитра Гришка (Олімпік, у 200-й грі), Беньяміна Вербіча (Динамо, у 36-й).
  • 70-й в УПЛ реалізований пенальті у ворота Маріуполя — після 99-го удару з «позначки».
  • 1-й раз в Чемпіонатах пробивали пенальті Тайсон (Шахтар, у 203-й грі) та Шина (Львів, у 16-й).
  • 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 5:1.
  • 1-й в Чемпіонатах реалізований гостьовий пенальті Львова — після 3-го удару.
  • Найрезультативніший тур з початку Чемпіонату — 20 м’ячів.