07ЖОВ
10-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

• Динамо стає 1-м клубом, гравці якого забивають 1800-й гол УПЛ — після удару Віктора Циганкова.
  • Динамівці відсвяткували 200-у в Чемпіонатах перемогу з великим рахунком, в тому числі першу над Колосом. 121 велику вікторію динамівці здобували на своєму полі і 79 — в гостях.
  • Шахтар не знає поразок в УПЛ з 11 серпня 2018 року вже 39 матчів поспіль: +34=5.
  • Переможний серіал гірників з 26 травня цього року триває в Чемпіонатах 12 ігор, м’ячі 37-6.
  • Динамівці оновлюють рекорд Чемпіонатів, з 19 липня 2015 року реалізувавши 28-й (!) пенальті поспіль, і на цьому ж відрізку завершують це рекордне досягнення.
  • Львів на своєму полі після 17-річної (!) перерви встановлює новий антирекорд Чемпіонатів України, не забиваючи голів в УПЛ з 13 квітня цього року впродовж 738-ми хвилин. Попередній «рекорд» належав Карпатам — 694 домашніх безгольових хвилин.
  • Динамо з 25 лютого 2018 року забиває в УПЛ гостьові голи впродовж рекордних для клубу 28-ми ігор — 53 м’ячі.
  • Безпрограшна виїзна серія динамівців з 8 грудня 2018 року триває в Чемпіонатах 14 матчів: +12=2.
  • Гравці Динамо з 28 квітня забивають голи в Чемпіонатах 17 ігор поспіль — 32 м’ячі.
  • Олександрія в УПЛ з 20 серпня 2017 року не програє від Карпат 7 матчів поспіль: 5 перемог та 2 нічиї.
  • Переможний серіал Олександрія в матчах з Карпатами триває 4 гри.
  • Безнічийна домашня клубна рекордна серія Олександрії з 3 квітня цього року триває в Чемпіонатах 11 ігор: 5 перемог та 6 поразок.
  • Дніпро-1 в УПЛ на своєму полі і далі внічию не грає — 3 перемоги та 3 поразки.
  • Шахтар 3-й раз стартує в Чемпіонаті з 10-ти перемог.
  • 840-й матч Шахтаря в Чемпіонатах України: +587=143-110 м’ячі 1784-615.
  • Шахтар збільшив дві свої серії без пропусків голів в УПЛ: гостьову — до 411-ти хвилин та загальну — до 274-х хвилин.
  • Динамо зберігає свої ворота «сухими» в Чемпіонаті впродовж 394-х хвилин.
  • Найбільша поразка Колоса від часу виступів в УПЛ.
  • Ворскла з 17 березня 2012 року в УПЛ на своєму полі не програє від Маріуполя вже 8 (!) ігор підряд: +6=2.
  • Закінчилася програшна серія Ворскли, яка тривала в Чемпіонаті 4 гри, м’ячі 1-12.
  • Пропускний домашній серіал Ворскли з 25 травня триває в УПЛ 8 ігор — 15 голів.
  • Маріупольці завершили свій безгольовий серіал в УПЛ, який тривав 373 хвилини.
  • 50-й в УПЛ гол гравців Маріуполя у ворота Ворскли.
  • Безпрограшна серія Десни в матчах з Олімпіком триває в УПЛ 4 матчі: 3 перемоги та нічия.
  • Чернігівці перервали клубну антирекордну домашню безгольову серію, яка, в УПЛ з 3 серпня тривала 370 хвилин поспіль.
  • Завершилася і безвиграшна домашня серія Десни, яка з 17 серпня тривала в Чемпіонаті 3 матчі: =2-1.
  • Закінчилася безгольова гостьова серія Карпат, яка тривала в Чемпіонаті 262 хвилини.
  • Програшна серія Карпат в Чемпіонаті триває 3 матчі.
  • Гравці Львова на своєму полі в УПЛ голів у ворота Зорі і далі не забивають — 5-й матч.
  • Львів утримує клубну антирекордну домашню безвиграшну серію в Чемпіонатах, яка з 10 листопада 2018 року триває 14 ігор: 5 нічиїх та 9 поразок.
  • Львів перервав два клубних рекордних серіали в УПЛ, які розпочалися ще 28 квітня і тривали по 11 ігор: безнічийний — 2 перемоги та 9 поразок та пропускний — 21 м’яч.
  • Закінчився гольовий клубний рекордний серіал ковалівців, який тривав 4 гри — 5 м’ячів.
  • Львів загалом не забиває голів в Чемпіонаті з 31 серпня впродовж 451-ї хвилини.
  • Львів перервав свій програшний серіал в УПЛ, який з 31 серпня тривав 4 гри.
  • Сергій Сидорчук провів 200-й матч за Динамо у всіх турнірах: 130 — в УПЛ, 17 — в Кубку, 48 — в єврокубках та 5 — в Суперкубку.
  • 85-й гол в УПЛ забиває Жуніор Мораес (Шахтар), 15-й — Денис Васін (Ворскла), 1-й — Сергій Чоботенко (Маріуполь, у 31-й грі), Тім Халл (Карпати, у 7-й).
  • Тайсон провів 150-й матч в УПЛ в складі Шахтаря.
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Артем Бєсєдін, при цьому його 1-й гол стає 25-м, забитим за Динамо у всіх турнірах (загалом — 26): 22 — в УПЛ, 2 — в Кубку та 2 — в єврокубках.
  • Динамо при Олексію Михайличенку здобуло 80-ту перемогу у всіх турнірах (без серії пенальті): 55 — в УПЛ, 15 — в Кубку та 10 — в єврокубках.
  • Олександр Бабич біля керма різних клубів провів 140-й матч в УПЛ: +32=42-66 м’ячі 118-202.
  • 20-й в Чемпіонатах матч Ворскли при Віталію Косовському: +5=6-9 м’ячі 22-34.
  • Володимир Мазяр біля керма різних клубів провів 20-й матч у Чемпіонатах: +4=5-11 м’ячі14-26.
  • Дмитро Михайленко на чолі різних команд УПЛ став свідком 50-го пропущеного голу своїх підопічних — після удару Тайсона.
  • 1-а виїзна нічия Зорі при Віктору Скрипнику — у 6-й грі.
  • 1-а в УПЛ виїзна поразка Олімпіка при Вісенте Гомесу — у 3-й грі.
  • 1-й в чемпіонатах нереалізований пенальті динамівця Віктора Циганкова — після 12-го удару з «позначки».
  • 1-й раз в Чемпіонатах виконував 11-метровий удар Беньямін Вербич (у 39-й грі), який при цьому забиває 20-й гол за Динамо у всіх турнірах: 14 — в УПЛ, 1 — в Кубку та 5 — в єврокубках.
  • Гольовий серіал Беньяміна Вербича збільшився в Чемпіонаті до 3-х матчів — 3 м’ячі.
  • 2-й раз в УПЛ гравці Динамо тричі за матч пробивають пенальті, а вперше така подія сталася ще 1 листопада 1995 року у домашній грі із «Зіркою» (1 гол).
  • У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Олег Кудрик (Карпати).
  • 2-е в УПЛ вилучення Максима Максименка (Колос), 1-е — Тараса Завійського (Олімпік, у 18-й грі), бразильця Педру (Львів, у 22-й), Володимира Шепелєва (Динамо, в 68-й).
  • Динамівець Беньямін Вербич стає автором 150-го голу з початку Чемпіонату.
  • Беньямін Вербич став також співавтором найпізнішого в Чемпіонатах України удару з «позначки» — на 90+5 хвилині, склавши компанія Денису Васіну з Ворскли.
  • На матчах туру побував 300 000-й глядач поточного Чемпіонату.