03ЛИС
«Колос» — «Олімпік» — 1:2

Донеччани здобувають стратегічно важливу перемогу

Заключний матч 13 туру Favbet Ліги видався напруженим, бойовитим і не дуже багатим на голеві моменти. Що й зрозуміло: зустрічалися команди приблизно рівного класу, які розташовуються поряд у турнірній таблиці.

За наслідком усього цього в першому таймі звітної гри було не дуже багато яскравих моментів: обидва колективи діяли обережно, намагаючись насамперед уберегти від гола свої ворота.

Приблизно такий же сценарій мав місце на початку другої 45-хвилинки, аж поки «Олімпік» відкрив рахунок. Такий розвиток подій на полі змусив «Колос» активізуватися, й доволі швидко господарі поля після прекрасного удару зі штрафного Оріховського зрівняли рахунок.

До завершення матч залишалося чимало часу, втім, обидві команди не намагалися форсувати події, боячись втратити дорогоцінну нічию. За таких обставин долю зустрічі часто вирішує одна помилка. Так сталось і цього разу: помилку допустили ковалівці, а донеччани скористалися нею через пенальті.

2:1 на користь «Олімпіка», який стає одним із фаворитів у боротьбі за шосту сходинку.