12ЛИС
Гольовий ювілей «Зорі» і швидке вилучення Паньківа

Минулий тур запам’ятався багатьма ювілейними та рекордними подіями як «позитивними», так і «негативними»Владлен Юрченко, забивши гол у ворота «Колосу», став автором 600-го голу «Зорі» у Чемпіонатах України. В ролі господарів поля луганські гравці забили 351 гол, а в гостях – 250. Голи забивали 133 гравці «Зорі», а 11 м’ячів влітало у ворота після автоголів суперників. Найкращі голеадори «Зорі» – Олексій Коробченко (26 м’ячів), Олександр Караваєв (25) та Пилип Будківський (24). Владлен Юрченко у Запоріжжі також став автором ювілейного, 1400-го, пенальті команд-господарів у Чемпіонатах України – забито 1054-й гол з «позначки».

У Харкові, де «Шахтар» приймав «Динамо», завершилася клубна рекордна гостьова гольова серія київського клубу, яка з 25 лютого 2018 року тривала 28 ігор – 53 м’ячі. Більш тривалу забивну серію на чужих полях мав лише «Шахтар» – 34 матчі. Не обійшлося без повторення рекорду і у Києві, де «Олімпік» приймав «Олександрію». Воротар гостей Юрій Паньків побачив перед собою червону картку вже на 4-й (!) хвилині матчу, ставши співавтором найшвидшого в Чемпіонатах України вилучення воротаря. 28 лютого 2010 року на цій же хвилині був вилучений з поля воротар «Таврії» Максим Старцев – в Одесі з «Чорноморцем». Майже рік (!) «Львів» не перемагав на своєму полі в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 15-ти ігор: 5 нічиїх та 10 поразок. І довгоочікувана домашня «вікторія» прийшла до «містян» у поєдинку з «Ворсклою» – 2:0.

Ювілейні голи «Зорі» в Чемпіонатах України (1992–12.11.2019)