News
14SEP
Довбик і Вірт — найкращі гравець і тренер місяця VBET Ліги!

За результатами голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-Лігою та компанією VBET, перемогли представники «Дніпра-1» та «Вереса»

Нагадаємо умови конкурсів, організованих Українською Прем’єр-Лігою та компанією VBET.

На першому етапі ми опитали топові спортивні сайти України (football.ua, ua.tribuna.com, sport.ua, ua-football.com, football24.ua, footboom.com), кожен із яких назвав по п’ять претендентів в обох номінаціях. Після підрахунку голосів ми вивели п’ятірки найкращих футболістів і тренерів VBET Ліги липня-серпня сезону 2021/22 років.

Отже, за підсумком опитування спортивних сайтів, у голосуванні за топ-футболіста брали участь: Віталій Буяльський («Динамо»), Траоре («Шахтар»), Артем Довбик («Дніпро-1»), Владислав Калітвінцев («Десна»), Владислав Кочергін («Зоря»).

У голосуванні за топ-наставника брали участь: Мірча Луческу («Динамо»), Ігор Йовічевіч («Дніпро-1»), Олександр Рябоконь («Десна»), Юрій Гура («Олександрія»), Юрій Вірт («Верес»).

Після визначення 10-ти номінантів уболівальники та всі бажаючі могли віддати голос за гравця й тренера, яких вони вважають найкращими у липні-серпні.

Всього у голосуванні взяли участь близько 2 400 прихильників футболу. Результат їхнього вибору такий:

Найкращий футболіст:

Артем Довбик — 61,5 % голосів,

Віталій Буяльський — 30,3 %,

Траоре — 3,7% %,

Владислав Кочергін — 2,6% %,

Владислав Калітвінцев — 1,9 %.

Найкращий наставник:

Юрій Вірт — 53,1 % голосів,

Юрій Гура — 24,2 %,

Мірча Луческу — 17,1 %,

Ігор Йовічевіч — 4,1 %,

Олександр Рябоконь — 1,5 %.

Отже, вітаємо Артема Довбика і Юрія Вірта з перемогою в конкурсі УПЛ та компанії VBET!