News
09JUN
Марлос — найкращий гравець Ліги Парі-Матч у травні!

За результатами голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-Лігою і ТМ «Parimatch», переможцем став півзахисник «Шахтаря» Марлос, визнаний уболівальниками найкращим гравцем Ліги Парі-Матч у травні! Для бразильця це вже друга перемога в конкурсі — вперше його визнали найкращим за підсумком листопада 2016 року.

Нагадаємо умови конкурсу, організованого Українською Прем’єр-Лігою та ТМ «Parimatch». У голосуванні брали участь переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у травні: 28 тур — Денис Гармаш («Динамо»), 29 тур — Бланко Лещук («Шахтар»), 30 тур — Денніс Бонавентуре («Зоря»), 31 тур — Андрій Ярмоленко («Динамо»), 32 тур — Іван Петряк («Зоря»), а також гравці, які, на думку нашої експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж останніх п’яти турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Тайсон («Шахтар»), Марлос («Шахтар») і Володимир Шепелєв («Динамо»).

Після визначення восьми номінантів уболівальники та всі бажаючі могли віддати свій голос за гравця, якого вони вважають найкращим у травні, на офіційних сайтах УПЛ — upl.ua і ТМ «Parimatch» — parimatch.ua.

Всього у голосуванні взяло участь близько 1000 прихильників футболу. Результат їхнього вибору такий:

Марлос — 70 % голосів,

Андрій Ярмоленко — 12 % голосів,

Тайсон — 8 % голосів,

Денніс Бонавентуре — 4 % голосів,

Денис Гармаш — 2 % голосів,

Бланко Лещук — 2 % голосів,

Іван Петряк — 1 % голосів,

Володимир Шепелєв — 1 % голосів.

Отже, вітаємо Марлоса з другою перемогою у конкурсі УПЛ і ТМ «Parimatch»!