24ЛИС
«Карпати» — «Десна» — 0:2, «Маріуполь» — «Ворскла» — 1:0

У Львові та Маріуполі відбулися «матчі за шість очок»

…І в обох, як здалося, перемогли ті, хто проявив більше бажання, а також більшу винахідливість.

Дві зустрічі, які почалися паралельно в суботу о 14:00, мали набагато більше відмінностей, аніж схожих рис.

Припустімо, на Півдні України обидві команди, скидалося на те, зробили ставку на надійну оборону, намагаючись, радше, використати помилки суперника. Тож не дивно, що до перерви глядачі маріупольського стадіону майже не бачили небезпечних моментів. І після перерви ігровий малюнок не надто змінився: господарі поля, відкривши рахунок завдяки індивідуальним діям одного футболіста, відійшли назад, а гості, хоч і докладаючи великих зусиль, не змогли створити напруження поблизу воріт Гальчука. Взагалі виникло враження, що гравці «Ворскли» неусвідомлено тримають в умі майбутній матч із лондонським «Арсеналом».

Натомість у Львові – принаймні в першому таймі – все було інакше. Й річ не тільки в двох забитих м’ячах, а й у тому, що як «Карпати», так і «Десна» багато атакували, створюючи гострі епізоди. Тим не менше по перерві ситуація на стадіоні «Україна» змінилася: гості, маючи солідну перевагу в рахунку й пам’ятаючи перипетії поєдинку першого кола, почали діяти обережно, а в господарів поля не дуже «клеїлася» гра в атаці. Чернігівці могли навіть третій гол провести!

Отже, «Десна» і «Маріуполь» здобувають стратегічно важливі перемоги в боротьбі за першу шістку Чемпіонату.