25ЛИС
«Олександрія» — «Динамо» — 2:1

У центральному матчі туру «Динамо» зазнало гостьової поразки від «Олександрії»

До звітного матчу статистика протистоянь була далеко не на користь господарів. Містяни у Чемпіонатах з 2 квітня 2017 року не забивали голів «Динамо» впродовж 375-ти хвилин.

Та цього разу матч між цими командами, який носив статус центрального в турі, перервав цю серію. Олександрійці вже в дебюті зустрічі повела в рахунку. Й хоча до перерви гості все ж зрівняли рахунок, по перерві підопічні Володимира Шарана надійно зіграли в захисті, небезпечно атакували й зрештою забили вдруге.

Для «Динамо» цей матч був відміню нагодою скористатися осічкою «Шахтаря» у поєдинку зі Львовом (0:0) і скоротити відставання від «гірників». У підсумку «Олександрія» вперше в чемпіонатах здобуває перемогу над «Динамо». А вікторія над сусідом по турнірній таблиці ще й дозволила підопічним Володимира Шарана обійти киян й піднятися на друге місце в турнірній таблиці.