26ЛИС
16-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

• Андрій Запорожан з Олександрії стає автором 1500-го в Чемпіонатах реалізованого пенальті.
  • Динамо пропускає 300-й гостьовий гол в Чемпіонатах (2-й м’яч в Олександрії).
  • 1-а в УПЛ перемога Олександрії над Динамо – в 16-й грі.
  • Шахтар не програє в Чемпіонаті 13 матчів поспіль: +11=2.
  • Олександрія закінчила свою безгольову серію в матчах з Динамо, яка з 2 квітня 2017 року у Чемпіонатах тривала впродовж 450-ти хвилин.
  • 1-а в УПЛ нічия в матчах Шахтаря та Львова – в 4-й грі.
  • Шахтар при Паулу Фонсека провів 80-й матч в УПЛ і 10-й раз зіграв внічию.
  • Львів у Чемпіонатах на полях суперників 10-й раз зіграв внічию.
  • Шахтар 50-й раз в УПЛ завершив матч з рахунком 0:0.
  • Безпрограшний серіал Олександрії триває в Чемпіонаті 7 ігор: +5=2.
  • Динамо не грає внічию в УПЛ 9 матчів підряд: 6 перемог та 3 поразки.
  • Завершилася безпрограшна серія Ворскли в матчах з Маріуполем, яка з 10 серпня 2013 року в УПЛ не тривала 9 (!) ігор: +7=2.
  • Полтавчани з 20 травня обходяться без нічиїх в УПЛ впродовж рекордних для клубу 17-ти Ігор: 9 перемог та 8 поразок.
  • Маріуполь здобуває 170-ту перемогу в УПЛ.
  • Олександр Рябокнь святкує 20-ту перемогу біля керма різних клубів УПЛ: в Борисфені – 11 вікторій, Десні – 7 і Оболоні – 2.
  • Ворскла при Василю Сачко провела 160-й матч в Чемпіонатах: +64=45-51 м’ячі 188-172.
  • Програшна домашня клубна антирекордна в УПЛ серія Карпат триває 5 матчів.
  • Олімпік в ролі господарів не перемагає Зорю впродовж 5-ти ігор: 4 нічиї та поразка.
  • Олімпік на своєму полі з 12 травня забиває голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 9-ти ігор – 11 м’ячів.
  • Зоря на полях суперників з 12 серпня забиває голи в Чемпіонаті впродовж 7-ми ігор – 14 м’ячів.
  • Завершується безнічийна домашня клубна рекордна серія Олімпіка, яка з 24 серпня тривала в Чемпіонаті 5 ігор: перемога та 4 поразки.
  • Олімпік із 21 жовтня у кожній грі Чемпіонату і далі забиває по одному голу за матч.
  • 260-й гостьовий матч Зорі у Чемпіонатах: +55=55-150 м’ячі 227-443.
  • Безвиграшна серія Арсеналу-Київ у зустрічах з Чорноморцем з 27 листопада 2011 року триває 6 матчів: =2-4.
  • Чорноморець завершує 2 програшні антирекордні для клубу серії: загальну, яка з 31 серпня тривала в УПЛ впродовж 9-ти ігор та домашню – 4 матчі.
  • «Моряки» провели 350-й домашній матч в Чемпіонатах: +172=90-88 м’ячі 478-319.
  • Одеський клуб завершує безвиграшну серію, яка з 17 серпня тривала в УПЛ 11 турів поспіль: =2-9.
  • «Каноніри» закінчили безгольову серію в Чемпіонаті, яка тривала впродовж 432-х хвилин.
  • Завершився серія «моряків» без забитих голів, яка в УПЛ тривала 437 хвилин.
  • Столичний клуб з 26 серпня обходиться без нічиїх у Чемпіонаті 11 ігор поспіль: 2 перемоги та 9 поразок.
  • В’ячеслав Грозний біля керма різних клубів УПЛ відсвяткував 100-й гостьовий гол.
  • Арсенал-Київ при В’ячеславу Грозному провів 70-й матч у Чемпіонатах: +28=19-23 м’ячі 78-105.
  • 1-а в УПЛ вольова перемога Чорноморця над Арсеналом-Київ.
  • 10-й в Чемпіонатах реалізований пенальті для гравців Олімпіка – після 14-го удару з «позначки».
  • 60-й в Чемпіонатах 11-метровий удар у ворота динамівців – 44-й гол.
  • 20-й в УПЛ пенальті у ворота Дениса Бойка (Динамо), 1-й – Луісе Феліпе (Зоря).
  • 50-й матч в УПЛ проводить Євген Гальчук з Маріуполя, Максим Луньов із Зорі.
  • 15-й гол в Чемпіонатах забиває Сергій Старенький з Десни, 1-й – Микола Мусолітін (в 43-й грі), Володимир Коваль (в 15-й, обоє – Чорноморець), Сергій Семенюк (Арсенал-Київ).
  • Микола Мусолітін перериває дві безгольові серії «моряків»: загальну, яка з 6 жовтня тривала 436 хвилин та домашню – 432 хвилини а також стає автором 100-го голу команд-господарів у Чемпіонаті – 2018/2019.
  • 1-й раз в Чемпіонатах вилучається з поля Олег Бородай з Карпат (в 12-й грі).
  • Завершується гольовий серіал Мар’яна Шведа (Карпати), який в УПЛ тривав 3 матчі.
  • Асистент арбітра Олександр Войтюк (Запоріжжя) провів 192-й матч в УПЛ і вийшов на перше місце в списку гвардійців-асистентів, випередивши на один матч Віталія Звягінцева (Одеса).