01ГРУ
«Арсенал-Київ» — «Карпати» — 1:1

Другий за день матч у морозно-засніженій столиці приніс нічию

Причому нічию з категорії «бойових». Іще, сказати би, «винятково нервових».

…У цьому поєдинку було кілька поворотів сюжету, внаслідок чого його результат міг бути зовсім інакшим. Почалось усе з переваги гостей – продовжилося голом господарів поля, зумовленим вражаючою помилкою оборони львів’ян, – відтак «Карпати» стали все більше нагнітати ініціативу, натомість «Арсенал-Київ» (як і в матчі в Одесі минулого туру…) занадто явно й відверто відійшов назад – посередині другого тайму підопічні Бойчишина зрівняли рахунок, опісля чого втратили кілька нагод вийти вперед (тут кинувся у вічі хист Карраскаля віддавати тонкі розрізні передачі) – і ось останні 10 хвилин, позначені великою кількістю браку в передачах, нервів і порушень правил.

Узагалі ж зустріч була дуже динамічною й могла завершитися зі значно більшим числом забитих м’ячів. Утім, фінальний результат – 1:1, який, із огляду на турнірну таблицю, навряд чи порадував якусь із двох команд.

Фото Інформаційного центра ФК «Карпати».