19БЕР
22-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

50-та перемога «Олександрії» під керівництвом Володимира Шарана

• Сергій Вакуленко (Арсенал-Київ) стає автором 2000-го (!) в Чемпіонатах України пенальті, яке стало вирішальним у формуванні першої та другої шістки команд.
  • Гол Вакуленка з «позначки» стає і ювілейним, 650-м, за час виступів канонірів в УПЛ,
  • Жуніор Мораес стає автром 300-го голу, а його команда Шахтар – автором 100-ї перемоги поточного Чемпіонату.
  • «Шахтар» з 2 грудня зберігає в УПЛ свої ворота «на замку» впродовж 474-х хвилин, а на полях суперників – 450 хвилин.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня триває 19 ігор: +16=3.
  • Гравці Шахтаря на полі луганського клубу забивають голи у всіх 19-ти іграх УПЛ – 53 м'ячі.
  • Динамо обновлює клубний рекорд, реалізовуючи в УПЛ 22-й пенальті поспіль.
  • Динамівці здобувають 270-ту гостьову перемогу в Чемпіонатах України.
  • Переможна серія динамівців триває у Чемпіонаті 6 ігор поспіль.
  • Гольовий серіал Динамо в ворота Олімпіка в УПЛ триває 11 ігор – 22 м’ячі.
  • Зоря на своєму полі завершує безпрограшну серію у Чемпіонаті, яка тривала 6 матчів поспіль: +3=3.
  • Гольова гостьова серія Динамо триває в Чемпіонатах 17 матчів – 28 м’ячів.
  • 1-а в УПЛ велика перемога Олександрії над Чорноморцем (в 16-й грі).
  • Безпрограшна серія Олександрії в матчах з Чорноморцем триває в Чемпіонатах 7 матчів: +3=4.
  • Закінчилася безвиграшна серія Олександрії, яка в УПЛ тривала 4 тури поспіль: =2-2.
  • «Моряки» не забивають голів у Чемпіонаті впродовж 328-ми хвилин, а на своєму полі – 291 хвилину.
  • Олександрія при Володимиру Шарану забиває 150-й гол в УПЛ (2-й м’яч у грі).
  • Безнічийний домашній клубний рекордний серіал Десни в УПЛ триває 8 матчів: 3 перемоги і 5 поразок.
  • Карпати завершили клубну антирекордну домашню програшну серію в УПЛ, яка з 12 серпня минулого року ривала 7 матчів, м’ячі 2-17.
  • Разом з тим, Карпати продовжують утримувати клубний антирекорд, не перемагаючи на своєму полі 9 матчів поспіль: =3-6.
  • Карпати в УПЛ не перемагають Маріуполь 5 матчів поспіль: 2 нічиї та 3 поразки.
  • Завершився безнічийний домашній серіал «левів» проти азовців, який тривав в Чемпіонатах 6 ігор поспіль: по 3 перемоги та поразки.
  • Олімпік не перемагає в Чемпіонаті 10 матчів поспіль: =5-5, повторюючи клубний антирекорд.
  • Львів покращив два клубних рекорди, перемагаючи в гостях 3-й матч поспіль і не пропускаючи голів в УПЛ 328 хвилин.
  • Карпати перервали свій домашній безгольовий серіал в Чемпіонаті, який з 28 вересня тривав 302 хвилини.
  • Пропускна серія канонірів на своєму полі продовжується протягом рекордних для чемпіонатів України 24-х ігор – 43 м'ячі.
  • Безвиграшний в УПЛ клубний рекордний домашній серіал Арсеналу триває 12 матчів: =3-9.
  • Чорноморець оновлює клубний антирекорд, пропускаючи в УПЛ на своєму полі голи 9-й матч поспіль – 17 м’ячів.
  • Закінчилася рекордня для «моряків» пенальтійська серія, яка в УПЛ розпочалася 2 грудня 2012 року і увібрала в себе 14 влучних ударів з «позначки».
  • Полтавчани переривають в УПЛ безгольовий серіал, який з 8 грудня тривав 380 хвилин.
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Сергій Вакуленко (Арсенал-Київ), 1-й – Артем Сітало (Олександрія, в 76-й грі), В’ячеслав Шарпар (в 184-й грі), який стає автором 1-го в Чемпіонатах «пенальтійського» дублю гравців Ворскли.
  • 50-й матч в Чемпіонатах проводить Мар’ян Швед (Карпати), 1-й – Ілля Путря (Маріуполь).
  • 1-й гол в УПЛ забиває Владислав Бабогло (Олександрія, в 6-й грі), бразилець Педру (Львів, у 4-й).
  • Віктор Циганков (Динамо) продовжує пробивати в УПЛ з «позначки» без промаху – 7-й гол.
  • У 4-му для себе клубів УПЛ відкриває лік голів Олексій Гай (Олімпік), який стає лише 5-м гравцем в історії Чемпіонтів, який забиває голи з «позначки» у віці не молодшому за 36 років.
  • 1-й раз в УПЛ не забиває з «позначки» Володимир Аржанов (Чорноморець, 3-й удар), який стає авотром 1-го з початку Чемпіонату пенальті у ворота суперників «моряків».
  • 12-й в Чемпіонатах незабитий пенальті у ворота Юрія Паньківа (Олександрія), який наздогнав за цим показником Олександра Горяїнова.
  • 1-е в УПЛ вилучення Володимира Коваля (Чорноморець, в 19-й грі).
  • 120-й матч Олександра Бабича біля керма різних клубів УПЛ: +26=37-57 м’ячі 98-172.
  • Олександрія при Володимиру Шарану відсвяткувала 50-ту перемогу у всіх турнірах: 45 – в УПЛ, 4 – в Кубку та 1 – в єврокубках.
  • Юрій Бакалов біля керма різних клубів відсвяткував 25-ту перемогу в УПЛ.
  • 50-й гол в УПЛ пропускає Герман Пеньков (Карпати).
  • 1-й раз в УПЛ Арсенал-Київ та Ворскла завершують гру з рахунком 2:2 (в 37-й грі).
  • Полтавчани 180-й раз в Чемпіонатах зіграли внічию.
  • Лише 2-й раз з початку Чемпіонату команди-господарі обійшлися без перемоги (вперше – у 10-му турі).
  • У турі призначено 6 пенальті, що стало повторенням рекорду нинішнього Чемпіонату (стільки ж 11-метрових ударів призначалось у 19-му турі).
  • 3-й раз з почаку Чемпіонату призначається пенальті у ворота Олександрії і 3-й (!) раз суперники містян невдало виконують удари з «позначки».
  • 10-й в УПЛ реалізований пенальті у ворота Романа Підківки (Арсенал-Київ, 12-й удар).