07КВІ
Чвертьфінал Кубка України: УПЛ – мінус «Карпати»

Перші матчі стадії принесли фантастичні емоції

В Олександрії та Львові сьогодні були зіграні два різні, й водночас однаково драматичні поєдинки…

У протистоянні тренерів Бакалова та Вернидуба головне почалося після перерви. Попервах гості відкрили рахунок, показавши, що хід першого тайму, в якому мала місце рівна боротьба, не влаштовує їх. Опісля цього господарі поля взялися за справу, намагаючись зрівняти рахунок. Якийсь час луганці стійко відбивалися, причому настільки стійко, що їхньому капітану Караваєву це коштувало розбитої голови й заміни. Й ось настала остання 10-хвилинка, де ми побачили, як «Зоря» підсіла фізично, а бразильці «Львова» кілька разів були близькими, щоби скористатися з цього. Фінальним акордом цього надзвичайно нервового поєдинку був сольний прохід Кабаєва, котрий міг робити рахунок 0:2, утім, навіть одного забитого м’яча вистачило луганцям для путівки у півфінал…

Олександрійський стадіон побачив інший розвиток подій. Хоча до перерви тутешній матч мав багато чого спільного з львівським, і підвищення швидкостей також сталося після відкриття рахунку. Проте швидкості, на диво, підвищила не команда, котра програвала. Взагалі дії львів’ян після пропущеного гола не вражали. Понад те: «Інгулець» мав мінімум два прекрасні моменти, щоби забити, однак… Коли здавалося, що у півфіналі Кубка України зіграє мінімум одна команда Першої ліги, на 90+7 (!) хвилині Швед забив, без перебільшення, фантастичний м’яч. 1:1 і овертайм! Далі – більше! Майже одразу Онгла міг виводити гостей уперед, а в першому додатковому таймі Варгас поцілив і стійку. Й одразу оборотка: вкрай невдалі дії Толочка коштували йому другої жовтої, тобто вилучення, і, як наслідок, відбувся відхід львів’ян на свою половину поля та майже цілком зникла їхня активність у нападі. Отже, без післяматчевих 11-метрових не обійшлось. А там – драматична перемога «Інгульця»!