13КВІ
«Львів» — «Олександрія» — 1:2

Три голи, два вилучення, перемога гостей

Не дуже багатий подіями перший тайм можна й треба пояснити взаємною обережністю обох команд: «Львів» був обережний, оскільки цей поєдинок став дебютним для Тараса Гребенюка в якості наставника, натомість «Олександрія» взяла на озброєння таку манеру, оскільки це… її звичний стиль, тим паче для ігор на виїзді.

Й от почався другий тайм, і все змінилося. Причому господарі поля намагалися діяти так, як до перерви, за що поплатились: «Олександрія» підвищила темп, скористалася розгубленістю хлопців у червоно-білій формі, тож змогла відкрити рахунок (відзначаємо одну з найкрасивіших голевих комбінацій поточного сезону).

Понад те, доволі швидко підопічні Володимира Шарана відзначились удруге – й тоді почалося найцікавіше.

Момент у «Львова», ще момент. Урешті, гол і відроджена інтрига. Затим вилучення, господарі в меншості, проте не здаються, безупинно атакуючи ворота гостей. У цей час із подивом – і деякою прикрістю… – можна було спостерігати, наскільки висока культура володіння м’яча у львівських бразильців, які в цьому компоненті переважали фактично всіх наших…

Утім, згаяне в першій половині першого тайму галичани не змогли надолужити – 1:2.