14КВІ
«Десна» — «Карпати» — 2:1

Підопічні Олександра Рябоконя і вдома здолали Карпати

Львів’янам потрібно було перемагати, адже питання збереження прописки в еліті допоки не вирішене, а останні результати зі звітним матчем лише додають градус напруги та переживань вболівальникам.

Що ж до Десни, то команда Олександра Рябоконя попри статус виїзної команди зуміла перервати серію із трьох домашніх матчів без перемог і продовжує залишатися одним із головних претендентів на Кубок Престижу.

Початок матчу вийшов багатообіцяючим, за двадцять хвилин часу команди встигли обмінятися голами. Для карпатівця Шведа це вже 14 голу у 22 матчах, до того ж на рахунку Мар’яна 4 асиста. Міг форвард стати й героєм матчу, якби реалізував нагоду на останніх секундах поєдинку, проте не скористався нагодою. Вирішальним же у цьому протистоянні стало пенальті, яке реалізував Денис Фаворов.

Таким чином Десна знову здолала Карпати. Нагадаємо, цього сезону в рамках Чемпіонату це було вже третє протистояння після домашньої нічиї (2:2), виїзної перемоги (2:0), чернігівці додали й домашню вікторію.