22ВЕР
«Ворскла» — «Динамо» — 0:5

«Динамо» впевнено перервало безвиграшну серію у Favbet Лізі, яка тривала 4 матчі

Прорвало, саме так можна прокоментували рахунок матчу у Полтаві. «Ворскла», яка зазнала поразок у двох останніх поєдинках, втретє без шансів поступилася і динамівцям.

До звітного протистояння безвиграшна серія «Динамо» тривала у Favbet Лізі 4 матчі, і до повторення клубного рекорду залишалася одна гра. Тож і не дивно, що з перших хвилин кияни рішуче взялися за завдання, перервати цю неприємну для себе серію.

Початок перемозі з великим рахунком було покладено ще в першій десятихвилинці зусиллями Циганкова. Після 1:0 кияни обертів не збавили, і ще в першому таймі довели рахунок до розгромного. По перерві, за надійної гри в захисті та контролю м’яча, динамівці збільшили перевагу до п'яти голів і тим самим продовжити свою переможну серію в матчах з «Ворсклою», яка триває вже 6 матчів.