20ЖОВ
«Динамо» — «Олександрія» — 1:0

Натруджена перемога киян

Центральний матч 11 туру Favbet Ліги виправдав очікування: гра видалася висококласною, напруженою, непоступливою. Навряд чи варто було очікувати від зустрічі таких команд великої кількості забитих м’ячів і голевих моментів, що в підсумку й сталося: долю трьох очок вирішив єдиний точний удар лівого захисника Миколенка.

Упродовж матчу його ігровий ритм кілька разів змінювався, втім, загальна «жилка» простежувалася повсякчас: обидві команди прагнули діяти насамперед обережно і не поступитися супернику в насиченій середині поля.

Від самого початку першість за кількістю небезпечних моментів захопили кияни, однак і «Олександрія» намагалася не відставати, особливо в другому таймі за рахунку 1:0 на користь господарів поля.

Останню нагоду зрівняти рахунок гості втратили в компенсований час, коли не скористалися обрізкою киян: було видно, що підопічні Шарана дуже втомилися після 90-хвилинної боротьби, за наслідком якої в деяких футболістів зводило ноги.

1:0 – натруджена перемога «Динамо» над «Олександрією».