22ЛИС
«Шахтар» — «Львів» — 4:1

Хет-трик Мораеса вирішив долю матчу

Остання зустріч між цими командами на полі «гірників» закінчилася розгромом львів’ян 5:0. Не став винятком і звітний матч.

Та попри поразку, «Львів» зумів принаймні забити команді з найкращим захистом чемпіонату. Більше того, підопічні Єгіше Мелікяна перервали як свою «суху» серію (востаннє городяни забивали в гостях ще в кінці літа), так і суперника (востаннє «Шахтар» у Favbet Лізі пропускав понад два місяці тому в матчі проти «Зорі»).

Загалом же у підопічних Луїша Каштру не виникло особливих проблем у матчі з одним із аутсайдерів. Обмінявшись голами у першому таймі, після перерви господарі за впевненого контролю м’яча забили ще тричі й довели матчу до логічної перемоги.

Окремо хотілося б відзначити гру Жуніора Мораеса, який відзначився хет-триком і тепер з 14-ма м’ячами продовжує впевнено очолювати список бомбардирів.