25ЛИС
15-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

• Шахтар не знає поразок в Чемпіонатах з 11 серпня 2018 року вже 44 матчі поспіль: +38=6, а на своєму полі — 27 ігор: +22=5.
  • 9-а в УПЛ велика перемога Динамо над Маріуполем.
  • Закінчилася серія «гірників» без пропусків голів в УПЛ, яка з 14 вересня тривала 658 хвилин.
  • Безпрограшна в УПЛ серія Динамо в матчах із Маріуполем з 11 вересня 2011 року триває 17 матчів: +15=2.
  • Динамо здобуває 340-у домашню перемогу в Чемпіонатах України.
  • Домашня голева серія Динамо в УПЛ розпочалася 4 травня цього року і триває 12 ігор — 20 м’ячів.
  • Шахтар в ролі господарів поля здобуває 330-ту перемогу в Чемпіонатах.
  • 3-а в УПЛ велика перемога Шахтаря над Львовом.
  • Завершилася безголева серія Львова/Вересу у ворота Шахтаря, яка в Чемпіонатах з 27 серпня 2017 року тривала 832 (!) хвилини.
  • Безвиграшна серія Львова в матчах з «гірниками» триває в Чемпіонатах 6 ігор: =1-5.
  • Жуніор Мораес (Шахтар) стає автором 1-го хет-трику Чемпіонату-19/2020, загалом оформивши свій вже 5-й «трюк зі шляпою» в УПЛ, в тому числі перший у ворота Львова. Більше хет-триків у Чемпіонатах України оформляв лише Сергій Ребров — 6.
  • Закінчилася безголева гостьова серія Львова, яка з 26 серпня тривала в Чемпіонаті 385 хвилин.
  • 90-й гол в УПЛ забиває Жуніор Мораес (Шахтар, 3-й м’яч у грі), ставши 9-м гравцем, який підкорив цей голеадорський рубіж.
  • Жуніор Мораес оформив 90-й гол у своїй 158-й грі УПЛ, покращивши на 25 ігор попередній рекорд, який з 2014-го року належав Євгену Селезньову.
  • Зоря провела 550-й матч в УПЛ: +179=124-247 м’ячі 601-793.
  • Луганський клуб перервав безпрограшну серію в Чемпіонаті, яка з 21 вересня тривала 7 матчів: +5=2.
  • Переможна домашня серія Олександрії триває в Чемпіонаті 5 ігор.
  • Дніпряни завершили безвиграшну серію у Чемпіонаті, яка з 29 вересня тривала впродовж рекордних для клубу 6-ти ігор: нічия та 5 поразок.
  • Ворскла не знає радості перемог у Чемпіонаті з 31 серпня впродовж 10-ти ігор: нічия та 9 поразок.
  • Полтавчани не можуть «розмочити» ворота суперників в УПЛ впродовж 450-ти хвилин.
  • Дніпро-1 закінчив клубний рекордний пропускний серіал в Чемпіонаті, який тривав 6 матчах — 13 м’ячів
  • 10-а в УПЛ перемога Олександрії над Зорею.
  • 2-а в Чемпіонатах вольова перемога олімпійка над Карпатами.
  • 1-а в УПЛ гостьова вольова вікторія «олімпійців».
  • 46-а антирекордна в Чемпіонатах безвольна поразка Карпат.
  • Карпати і далі на своєму полі пропускають голи в УПЛ у всіх матчах з «олімпійцями» — 8-а гра.
  • Голевий серіал «левів» у ворота Олімпіка триває в Чемпіонатах 7 ігор — 15 м’ячів.
  • Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня 8 матчів поспіль: =3-5.
  • Олімпік не знає поразок в УПЛ 5 ігор поспіль: +4=1.
  • Карпати перервали домашню безголеву серію, яка тривала впродовж 250 хвилин.
  • Закінчилася програшна клубна рекордна серія Колоса, яка тривала в УПЛ 5 матчів.
  • Ковалівці також перервали пропускну клубну рекордну в Чемпіонаті серію, яка продовжувалася 7 ігор — 16 м’ячів.
  • Десна завершила клубний рекордний голевий серіал, який в УПЛ тривав 6 матчів поспіль — 12 м’ячів.
  • Чернігівська команда пропустила 50-й гол в УПЛ (1-й м’яч у грі).
  • Львів на виїзді не перемагає в УПЛ 5-й матч поспіль: =1-4.
  • 200-й матч в УПЛ провів Артем Громов (Зоря), 100-й — Микита Татарков (Львів), 1-й — Андрій Артим (Карпати).
  • 40-й гол в УПЛ забиває Віктор Циганков (Динамо), 15-й — Євген Банада, який повторює досягнення кращого бомбардира Олександрії Віталія Пономаря, 1-й — Євгеній Цимбалюк (Олімпік, у 66-й грі), іранець Захеді Шахаб (Олімпік, у 9-й).
  • 20-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Жуніор Мораес — 13-й гол.
  • У 6-му (!) для себе клубі забиває голи Володимир Лисенко (Колос), який раніше відзначався голами у складі Арсеналу, Металіста, Кривбасу, Говерли та Олімпіка.
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Зураб Очігава (Ворскла), який раніше захищав кольори Маріуполя, Динамо та Олімпіка.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Микита Татарков (Львів), який раніше забивав голи суперникам запорізького Металурга та Чорноморця.
  • У 2-му для себе клубі дебютує та відкриває лік голів ісландець Арні Вільхамссон (Колос), який раніше виступав за Чорноморець.
  • Маріуполь при Олександру Бабичу провів 70-й матч в УПЛ, у якому зазнав 30-ї поразки.
  • Шахтар при Луїшу Каштру провів 20-й матч у всіх турнірах: +15=3-2, у якому «гірники» забили 50-й гол (2 м’яч Жуніора Мораеса).
  • 3-й в УПЛ промах з «позначки» Дмитра Гречишкіна (Олександрія, 7-й пенальті).
  • Микита Шевченко (Зоря) у 2-му поспіль матчі Чемпіонату стає переможцем пенальтійської дуелі.
  • Ворскла в УПЛ пропускає на виїзді 60-й гол з «позначки» — після 81-го пенальті.
  • У турі зафіксовано 5 перемог команд-господарів, що стало повторенням найбільш врожайного на домашні вікторії 11-го туру поточного Чемпіонату.
  • В 15-му турі обійшлося без вилучень футболістів, а з початку чемпіонату арбітри не витягували червоних карток лише у 6-му та 7-му турах.