01БЕР
16-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

600-й (!) матч Мірчі Луческу в статусі головного тренера в Україні

• 600-й (!) матч Мірчі Луческу в статусі головного тренера Динамо та Шахтаря України у всіх турнірах: 372 – в Чемпіонатах, 71 – в Кубку, 145 – у єврокубках та 12 – в Суперкубку.
  • Шахтар перервав дві клубні безпрограшні серії в Чемпіонатах: на своєму полі, яка тривала 43 (!) гри: +35=8 та загальну, що продовжувалася 23 гри: +15=8.
  • Востаннє «гірники» програвали в УПЛ 15 березня 2020 року і саме від Зорі з рахунком 0:1, а на своєму полі не набирали очок ще 14 квітня 2018 року – з Динамо (0:1).
  • Десна стає автором 1050-ї перемоги з великим рахунком в Чемпіонатах України.
  • Зоря з 20 вересня минулого року не програє в Чемпіонаті 13 матчів поспіль: +8=5, повторивши клубний рекорд.
  • Клубна рекордна переможна серія Зорі триває в Чемпіонаті 6 ігор.
  • Ворскла забиває 450-й домашній гол в УПЛ – після першого м’яча Владислав Кулача.
  • Маріуполь в статусі господаря поля забиває 400-й гол в УПЛ – після удару Андрія Кулакова та пропускає 350-й – після голу Дугласа Сілви.
  • 2-а в УПЛ велика перемога Динамо над Львовом, в тому числі 2-й раз з рахунком 4:1, 1-а Десни – над Інгульцем (у 2-й грі).
  • Десна провела 80-й матч в УПЛ: +36=16-28 м’ячі 117-88.
  • 1-а в Чемпіонатах велика поразка Інгульця – у 15-й грі.
  • Безпрограшний серіал динамівців триває в Чемпіонаті 7 матчів: 5 перемог та 2 нічиї.
  • Програшна серія Львова в поєдинках з динамівцями продовжується 6 ігор, м’ячі 3-17.
  • Закінчився безгольовий домашній серіал Львова в матчах з Динамо, який триває 378 хвилин.
  • Безнічийний серіал Ворскли в матчах з Олександрією з 27 серпня 2017 року триває в УПЛ 8 матчів: 4 перемоги та 4 поразки.
  • Завершився безвиграшний серіал Ворскли в УПЛ тривалістю 5 ігор – 3 нічиї та 2 поразки.
  • 60-та виїзна поразка Олександрії в Чемпіонатах.
  • 1-а в УПЛ гостьова перемога Руху (у 8-й грі) стала для львівського клубу і 1-ю вольовою в Чемпіонатах (у 16-й грі).
  • Колос відіграв 50-й матч в УПЛ, у якому ковалівці зазнали 10-ї домашньої поразки.
  • Ковалівці перервали дві клубні серіє: безпрограшну, яка продовжувалася в УПЛ 5 ігор: +1=4 та без пропусків голів – 230 хвилин.
  • 1-а в Чемпіонатах нічия в матчах Маріуполя та Дніпра-1 – у 6-й грі.
  • Завершилися два серіали Маріуполя в УПЛ: програшна яка з 5 грудня тривала 4 гри та безгольова – 304 хвилини.
  • Дніпро-1 закінчило безнічийну серію в Чемпіонаті довжиною у 10 турів: 4 перемоги та 6 поразок.
  • Минай пропускає голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 8-ми ігор – 18 м’ячів.
  • Пропускна серія Олімпіка з 27 вересня минулого року триває в УПЛ 12 ігор – 22 голи.
  • Завершився безвиграшний серіал Минаю в Чемпіонаті довжиною у 5 ігор: =2-3.
  • Інгулець на полях суперників в УПЛ і далі не перемагає – 9 ігор: =5-4.
  • Інгулець пропускає голи в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 11-ти матчів – 20 м’ячів.
  • 3-й дубль в Чемпіонатах оформлює Владислав Кулач, який стає автором 1-го дублю гравців Ворскли в матчах з Олександрією, 2-й – Анатолій Нурієв (Минай).
  • У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Богдан Лєднєв, який раніше забивав суперникам Зорі .
  • 5-й гол в УПЛ забиває Дмитро Іванісеня (Зоря), 1-й – Віталій Єрмаков (Десна, у 28-й грі), Кирило Меліченко (Маріуполь, у 13-й), люксембуржець Олівьє Тілль (Ворскла, у 3-й), камерунець Тадеус Нкенг (Олімпік, у 2-й).
  • 100-й матч в складі Шахтаря провів Микола Матвієнко: 63 – в УПЛ, 10 – в Кубку, 26 – в єврокубках та 1 – в Суперкубку.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ дебютують Артем Сухоцький (Десна), який раніше виступав за Олександрію та Зорю, Андрій Борячук (Рух) – за Шахтар та Маріуполь.
  • Дебютують УПЛ провів Денис Демяненко, румун Константін-Крістіан Діма (обоє – Десна).
  • Мірча Луческу біля керма різних клубів після влучного удару Богдана Лєднєва став свідком 850-го голу своїх підопічних в Чемпіонатах України: 33 – в Динамо та 817 – Шахтарі.
  • 150-й матч Юрія Максимова біля керма різних клубів УПЛ: +52=38-60 м’ячі 164-191.
  • Олександр Рябоконь провів 140-й матч біля керма різних клубів УПЛ: +49=35-56 м’ячі 158-157.
  • Володимир Шаран на чолі різних клубів зазнав 80-ї поразки в Чемпіонатах – у 211-й грі.
  • Після рекордної в УПЛ перерви – понад 18 років – у 2-му для себе клубі в статусі головного тренера дебютує Юрій Калитвинцев (Олімпік), який у сезоні-2001/02 очолював Закарпаття.
  • Луіш Каштру зазнав 1-ї в УПЛ поразки Шахтаря на своєму полі – у 25-й грі.
  • Динамо пробивало в УПЛ 90-й гостьовий пенальті – 74-й гол.
  • Віктор Циганков 18-й раз в Чемпіонатах пробивав з «позначки» і забив 17-й гол.
  • Ворскла на своєму полі 60-й раз викнувала пенальті в УПЛ – 44-й гол.
  • 30-й пенальті у гостьові ворота Олександрії – 34-й гол.
  • Гравці Дніпра-1 продовжують в УПЛ пробивати з «позначки» без жодного промаху – 10-й гол, в тому числі 2-й в активі Артема Довбика.
  • Владислав Кулач (Ворскла) 8-й раз в УПЛ пробивав з «позначки» – 6-й гол, Анатолій Нурієв (Минай) – 7-й раз: 5-й гол, Віталій Гавриш (Колос) – 4-й раз: 2-й промах.
  • 6-й в Чемпіонатах пенальті у ворота Олега Кудрика (Маріуполь) – 4-й гол, 5-й – Бетіма Халімі (Олімпік) – 5-й гол, 3-й – Олега Білика (Олександрія) – 3-й гол.
  • 1-й раз з початку Чемпіонату гравці Колоса не реалізували пенальті – 9-й удар.
  • 1-й в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Руху – після 4-го удару.
  • Роман Мисак (Рух) 3-й раз в УПЛ стає переможцем пенальтійської дуелі – після 12-го удару.
  • 1-й раз в Чемпіонатах вилучаються з поля Мар’ян Мисик (Рух, у 77-й грі), Денис Костишин (Колос, у 37-й), Анатолій Нурієв (Минай, у 22-й), Жуніор Рейс (Зоря, у 5-й).
  • 1-й автогол Романа Мисака (Рух, у 64-й грі), який стає автором 6-го в УПЛ «самострілу» воротарів.
  • Асистент арбітра Віталій Сухін (Одеса) провів 60-й матч в УПЛ.
  • Тур виявився для команд-гостей найбільш результативним з початку Чемпіонату – 11 голів.