07СЕР
«Дніпро-1» — «Маріуполь» — 2:1

Підопічні Ігора Йовічевіча знову перемагають

Кожна молода команда, котра перебуває у стані становлення, зазвичай показує як нерівні результати, так і нерівні ігрові малюнки. Це в повній мірі стосується підопічних Остапа Маркевича: зазнавши влітку доволі відчутних кадрових змін, команда перебудовується і… втрачає очки. Цього сезону «Маріуполь», із одного боку, взяв гостьову нічию зі «Львовом», потім, за чудової гри, поступився вдома «Десні», а сьогодні дещо здивував у Дніпрі. Подив насамперед викликали дії команди з Півдня в обороні, особливо в першому таймі: такої кількості помилок у виконанні азовців не доводилося бачити давно. Як наслідок – 2:0 на користь господарів поля ще до перерви. Після відпочинку гості помітно активізувалися: огріхів у захисті вони вже майже не допускали, а в напад ішли фактично без зупинок. Відтак команда Остапа Маркевича спочатку скоротила відставання в рахунку, а потім була дуже близька до нічиєї – після класного пробитого карного удару. Втім, отого вирішального кроку до нічиєї «Маріуполь» таки не зробив – 2:1 на користь «Дніпра-1».