18СЕР
«Інгулець» — «Динамо» — 1:1

Сенсація в Києві

Завершальний матч 4 туру VBET Ліги став протистоянням команд із різних частин турнірної таблиці, втім, у багатьох ігрових відрізках це було не завжди помітно. Припустімо, весь перший тайм кияни, лише формально граючи на виїзді, створили біля воріт суперника не так і багато моментів – колектив із Петрового дуже чітко грав у захисті, за нагоди вибігаючи в контратаки. Такий розвиток гри, ймовірно, зумовили кілька факторів – тут і поступове втягування «Динамо» в сезон, і деякі кадрові зміни у складі, влаштовані Сергієм Лавриненком після поразок у стартових турах сезону. У другому таймі в цілому такий хід подій продовжився. З тією відмінністю, що динамівці почали діяти агресивніше в атаці, а їхній суперник був іще гостріший у контратакувальних випадах. Вирішальні події відбулися в заключній 20-хвилинці. Спочатку кияни відкрили рахунок, однак буквально за кілька хвилин «Інгулець» його зрівняв. По тому підопічні Мірчі Луческу продовжували наполегливо атакувати, глядачі побачили фантастичний епізод за участі Жерсона Родрігеса й Богдана Шуста, петровці могли навіть вирвати перемогу, втім, у підсумку – нічия 1:1.

Фото пресслужб ФК «Інгулець» та ФК «Динамо».