29СЕР
Голепад від «Динамо»

В матчі «Динамо» – «Колос» після майже восьмирічної перерви 12-й раз була зафіксована розгромна перемога в Чемпіонатах України саме з рахунком 7:0

Динамівці вже 5-й раз в УПЛ здобувають вікторію саме з рахунком 7:0, в тому числі втретє на своєму полі. Ця перемоги «Динамо» увійшла до списку найбільших вікторій столичного клубу за час його виступів в українських Чемпіонатах.

Вже у першому таймі після влучних ударів динамівців у ворота команди з Ковалівки влітало 6 м’ячів. І до повторення всеукраїнського рекорду за кількістю забитих голів в одному таймі, який належить саме «Динамо», гравцям столичного клубу забракло одного м’яча. Загалом це ювілейний, 10-й, матч, коли одна команда забивала в ході одного тайму не менше 6-ти голів. Зазначимо також, що у минулому турі «Колос» зазнав своєї найбільшої поразки в УПЛ.

Найбільші великі перемоги «Динамо» в Чемпіонатах України (1992 – 29.08.2021)