31ЖОВ
13-й тур Чемпіонату юнацьких команд мовою чисел та фактів

«Рух» стає автором 300-ї великої перемоги команд-господарів

• Рух стає автором 300-ї великої перемоги команд-господарів у Чемпіонатах юнацьких команд.
  • 4-а велика перемога юнаків Шахтаря над Десною, 1-а – Інгульця над Вересом.
  • 10-а в юнацьких Чемпіонатах велика перемога Руху, в тому числі 2-а над Олександрією.
  • 1-а велика домашня перемога юнаків Інгульця.
  • 5-а велика поразка юнаків Вересу.
  • Завершилася гостьова гольова серія Динамо, яка з 28 квітня тривала 8 ігор – 20 голів.
  • Програшний серіал Десни з 1 травня продовжується в юнацьких Чемпіонатах 16 ігор, м’ячі 7-66.
  • Закінчилася безгольова серія юнаків Інгульця, яка тривала 451 хвилину.
  • Завершилася безнічийна серія Дніпра-1, яка тривала 11 ігор: 5 перемог та 6 поразок.
  • Безгольова серія юнаків Десни збільшилася до 360-ти хвилин.
  • Перервалася серія Металіста 1925 без пропусків голів, яка тривала 313 хвилин.
  • Завершився домашній гольовий серіал юнаків Ворскли, який тривав 5 ігор – 15 голів.
  • 70-та поразка Десни в юнацьких Чемпіонатах, 10-та – Вересу.
  • 80-й матч юнаків Десни: +1=9-70 м’ячі 46-308.
  • 20-та перемога Колоса в юнацьких Чемпіонатах.
  • 1-а нічия юнаків Металіста 1925 – у 13-й грі.
  • 1-й в Чемпіонатах юнацьких команд дубль гравців Інгульця – у 38-й грі.
  • 2-й дубль в юнацьких Чемпіонатах оформив Данило Гончарук (Шахтар), 1-й – Данило Кіріченко (Інгулець, у 20-й грі).
  • 15-й гол в Чемпіонатах юнацьких команд забиває Руслан Непейпієв (Рух), 10-й – Володимир Погорілий (Шахтар), 5-й – Данило Кіріченко (Інгулець, 1-й м’яч у грі), 1-й – Роман Плющ (Шахтар, у 5-й грі), Денис Підгурський (Рух, у 5-й), Іван Матюшенко (Дніпро-1, у 33-й), Данііл Руденко (Дніпро-1, у 8-й).
  • Завершився гольовий серіал Гільєрме (Зоря), який тривав 6 ігор – 7 голів.
  • У 2-му для себе юнацькому клубі дебютує Михайло Хромей (Маріуполь), який раніше виступав за Шахтар, Владислав Вакула (Ворскла) – за кам’янську Сталь.
  • Дебютують в Чемпіонатах юнацьких команд Петар Босанчич, Максим Радченко (Маріуполь), Юрій Матвіїв (Шахтар), Амар Квакіч (Металіст 1925), Денис Янчук (Чорноморець).
  • 10-й в юнацьких Чемпіонатах реалізований пенальті у ворота Дніпра-1 – після 15-го удару.
  • Юнаки Минаю продовжують усі свої пенальті пробивати без промаху – 5-й гол.
  • 8-й раз в юнацьких Чемпіонатах виконував пенальті Олег Горін (Минай) – 6-й гол.
  • 3-й раз в Чемпіонатах юнацьких команд пробивався пенальті у ворота Яківа Кінарейкіна (Дніпро-1) – 2-й гол.
  • Колос стає автором 50-ї перемоги команд-господарів нинішнього юнацького Чемпіонату.
  • Денис Підгурський (Рух) стає автором 200-го гола команд-господарів поточного юнацького Чемпіонату.
  • 1-й з початку Чемпіонату тур, у якому обійшлося без вилучень гравців.