05ГРУ
«Олександрія» — «Минай» — 3:0

Підопічні Юрія Гури переривають нетривалу смугу невдач

У кожному матчі закарпатська команда під керівництвом Ігоря Леонова демонструє хороший рівень футболу, але повсякчас не добирає очок. Імовірно, ці невдачі змусили тренера дещо видозмінити модель дій на черговий матч, і рішення те мало вигляд доволі суперечливий. Річ у тім, що на сьогоднішню зустріч в Олександрії «Минай» вийшов у непритаманному для себе суто оборонному варіанті гри – про атаки команда із Закарпаття майже не думали. Як наслідок, маємо такий промовистий факт: іще в першому таймі господарі поля вели – 2:0, натомість гості жодного разу не вдарили по воротах. І в другому таймі описаний розвиток подій продовжився: гості відчували помітні труднощі з діями в нападі, господарі, граючи «по результату», спокійно контролювали хід подій на полі, врешті, відзначившись утретє.