27СІЧ
Часовий розподіл юнацьких пенальті

За всю історію проведення Чемпіонатів юнацьких команд України, починаючи з 2012 року, арбітри вже 659 разів призначали пенальті, а реалізованими виявилося 493

Якщо усі удари з «позначки» розподілити на шість ігрових відрізків часу, то виявилося, що в перші 15 хвилин гри арбітри найменше, 69 разів, або 10,47 відсотків, вказували на «позначку», в тому числі 34 рази у ворота команд-гостей.

Найбільше ж юнацьких 11-метрових ударів,  22,45 відсотків, пробивалося в заключну третину другого тайму і в компенсовані до основного часу хвилини: 148 ударів, в тому числі 72 у виконанні гравцями команд-господарів. Пропонуємо також і часовий розподіл усіх пенальті учасників нинішнього юнацького Чемпіонату.

Розподіл усіх пенальті  в Чемпіонатах юнацьких команд України по часовим відрізкам (2012 - 2021)

Хвилини

Вдома

В гостях

Разом

%

1’-15’

34

35

69

10, 47

16’-30’

51

33

84

12, 74

31’-45+’

67

53

120

18, 20

46’-60’

62

51

113

17, 14

61’-75’

73

52

125

18, 96

76’-90+’