31СІЧ
Майже половина усіх юнацьких вилучень – після 75-ї хвилини

За всю історію проведення Чемпіонатів юнацьких команд України, починаючи з 2012 року, арбітри вже 506 разів показували гравцям червоні картки

В тому числі 233 рази вилучались гравці з команд-господарів і 273 — з команд-гостей. І виявилася цікава закономірність.

Майже половина (!) усіх вилучень, 248, зафіксована на фініші матчу, а саме починаючи з 76-ї хвилини. Найбільш дисципліновано юнаки поводяться на футбольному полі в першу третину першого тайму, тобто до 15-ї хвилини — лише 9 червоних карток. І з кожним наступним часовим відрізком матчу (по 15 хвилин) число червоних карток поступово зростає.

Розподіл усіх вилучень в Чемпіонатах юнацьких команд України по часовим відрізкам (2012 - 2021)

Хвилини

Вдома

В гостях

Разом

%

1’-15’

6

3

9

1,77

16’-30’

6

16

22

4,34

31’-45+’

18

22

40

7, 90

46’-60’

30

29

59

11,66

61’-75’

64

64

128

25,29

76’-90+’