06ВЕР
3-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

• 1-і в УПЛ вольові перемоги Металіста 1925 над Ворсклою, який стає автором 650-ї вольової перемоги у Чемпіонатах України, Металіста – над Олександрією.
  • 450-й матч Шахтаря в УПЛ на полях суперників: +278=91-81 м’ячі 834-397.
  • Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 8 ігор, м’ячі 24-3.
  • Перервалася загальна безпрограшна на полі суперників серія Динамо в УПЛ, яка з 21 серпня 2020 року продовжувалася 21 гру: 18 перемог та 3 нічиї.
  • Динамо зазнало другої поспіль поразки в чемпіонатах України, 6-й раз повторивши клубний рекорд.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Дніпра-1 продовжується в Чемпіонатах 19 ігор: 15 перемог та 4 поразки.
  • Завершилася безвиграшна серія Зорі на своєму полі в матчах з Динамо, яка з 13 вересня 2014 року тривала в УПЛ 12 ігор: 5 нічиїх та 7 поразок.
  • Гольова серія Зорі в УПЛ триває 20 ігор – 46 м’ячів.
  • Зоря не знає поразок в Чемпіонатах 6 ігор поспіль: +5=1.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 18 ігор: 15 перемог та 3 нічиї.
  • Гольова клубна рекордна серія Зорі в УПЛ триває 20 ігор – 46 м’ячів.
  • Рух не перемагає в УПЛ 5 ігор поспіль: 2 нічиї та 3 поразки, а програє впродовж рекордних для клубу 3-х ігор.
  • Шахтар і далі в УПЛ не програє від Руху – 4-й матч: 3 перемоги та нічия.
  • Шахтар не пропускає голів у Чемпіонатах впродовж 297-ми хвилин.
  • Завершилася безвиграшна клубна рекордна серія Металіста 1925 в УПЛ, яка тривала 8 матчів: 2 нічиї та 6 поразок.
  • Металіст 1925 перервав і клубний рекордний безвиграшний серіал на своєму полі, який тривав 3 гри: нічия та 2 поразки.
  • Завершилися і 2 безгольові серії харківського клубу в Чемпіонатах: загальна, яка тривала 267 хвилин та на своєму полі – 318 хвилин.
  • Пропускна виїзна клубна рекордна серія Інгульця продовжується в УПЛ 12 ігор – 20 голів.
  • Закінчилася безгольова серія Чорноморця, яка тривала в Чемпіонатах 330 хвилин.
  • Завершився гольовий гостьовий клубний рекордний серіал Львова в Чемпіонатах, що тривав 5 ігор – 6 голів.
  • Кривбас на своєму полі не програє в УПЛ 7 матчів поспіль: 4 перемоги та 3 нічиї.
  • Завершилася переможна клубна рекордна серія Колосу, яка тривала 5 ігор, м’ячі 7-1.
  • Гравці Колосу забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 9-ти ігор – 11 м’ячів.
  • Минай в УПЛ не перемагає впродовж рекордних для клубу 19-ти ігор: 8 нічиїх та 11 поразок.
  • Перервався програшний серіал закарпатського клубу, який тривав в Чемпіонатах 4 гри, м’ячі 2-9.
  • 20-та поразка Руху в УПЛ.
  • 20-й безгольовий матч Руху в Чемпіонатах.
  • 10-й домашній матч Металіста 1925 в УПЛ: +5=1-4 м’ячі 15-16.
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Микола Квасний (Верес), який раніше виступав за Ворсклу, Львів та Інгулець, 3-му – Владислав Кабаєв (Динамо) – за Чорноморець і Зорю, Сергій Горбунов (Дніпро-1) – за Дніпро і Маріуполь, Денис Костишин (Олександрія) – за Дніпро і Колос, 2-му – Мар’ян Швед (Шахтар) – за Карпати, Андрій Кравчук (Ворскла) – за Олімпік, В’ячеслав Рябов (Кривбас) – за Колос, Андрій Кліщук (Кривбас) – за Дніпро-1, Сергій Чоботенко (Колос) – за Маріуполь.
  • 150-й матч в УПЛ провів Владислав Кабаєв (Динамо), 1-й – алжирець Яніс Амаш (Дніпро-1), Андрій Чирук (Металіст 1925), Максим Єрмоленко (Чорноморець), Артем Вовкун (Львів), Євгеній Рязанцев, Володимир Шопін (обоє – Металіст).
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Андрій Борячук, який стає 1-м в Чемпіонатах дуплетистом Металіста 1925.
  • У 6-му (!) для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Владислав Калітвінцев (Олександрія), який раніше забивав суперникам Динамо, Чорноморця, Зорі, Арсенала і Десни, 2-му – Владислав Ванат (Динамо) – Чорноморця, Марлісон (Ворскла) – Металіста 1925, Сергій Панасенко (Металіст) – Вереса.
  • 20-й гол в УПЛ забиває Руслан Степанюк (Ворскла), 1-й – Володимир Бражко (Зоря, у 3-й грі), Яніс Амаш (Дніпро-1, у 1-й), Владислав Дмитренко (Металіст 1925, у 14-й), Євген Запорожець (Інгулець, у 44-й), канадець Джеймс Манджрекар (Чорноморець, у 3-й), Ельдар Кулієв (Минай, у 25-й), Олександр Мизюк (Металіст, у 3-й).
  • Леонід Кучук провів 80-й матч біля керма різних клубів УПЛ: +32=23-25 м’ячі 93-82, Юрій Вірт – 40-й: +13=16-11 м’ячі 40-38.
  • 1-й нереалізований в УПЛ пенальті у ворота Металіста 1925 – після 2-го удар.
  • 5-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Павло Оріховський (Колос) – 4-й гол, 3-й – Денис Олійник (Ворскла) – 2-й промах, 2-й – Марлісон (Ворскла) – 2-й гол, 1-й – Олег Вишневський (Минай, у 15-й грі) – штанга.
  • 32-й в УПЛ пенальті у ворота Олександра Бандури (Минай) – 28-й гол, 22-й – Євгенія Волинця (Колос) – 8-й помах, 2-й – Олега Мозіля (Металіста 1925) – 1-й гол.
  • Рекордне, 94-е, в Чемпіонатах України вилучення гравців Шахтаря, 60-те – Металіста.
  • 2-й раз в УПЛ вилучається з поля Роман Вантух (Зоря), 1-й – Михайло Мудрик (Шахтар, у 40-й грі), Богдан Порох (Металіст, у 2-й).
  • 60-й раз в УПЛ арбітр Євген Арановський вилучає з поля гравців, а більше від нього показував червоні картки лише одесит Віталій Годулян – 69 разів.