27ВЕР
«Верес» відібрав очки у «Шахтаря», але продовжив безвиграшну серію

Матч у Рівному вийшов дуже важким і неприємним для «Шахтаря» з огляду на підсумковий результат. Після першого тайму, в якому спеціалісти зі статистики не побачили жодного удару у рамку воріт з боку обох суперників, гірники в таймі другому заробили право на 11-метровий (відзначився Дмитро Криськів), який впевнено реалізував Георгій Судаков.

Але «Верес», який і до цього намагався завдати клопоту титулованому супернику, зумів відігратися — після контратаки, яку другим темпом ударом з-за меж штрафного завершив Дмитро Кльоц. Він пробив настільки вдало для себе, що воротар «Шахтаря» зумів лише провести м’яч очима.

До завершення гри шанси на взяття воріт мали обидві команди, але свисток арбітра зафіксував нічию — 1:1. Вона залишила «Шахтар» на 4-му місці в турнірній таблиці (13 очок), а «Верес» долучила до команд, які наразі ділять 11—14 місця (по 6 очок мають також «Лівий Берег», «Чорноморець» та «Колос»).

Але, водночас, ця нічия продовжила безвиграшну серію «Вересу» у протистояннях із «Шахтарем» до дев’яти матчів в рамках Чемпіонату України. Більш тривала аналогічна серія у рівненської команди — тільки із «Динамо».

Найдовші безвиграшні серії «Вересу» з одним клубом в історії Чемпіонату України (1992—2024)