УКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄР-ЛІГА: ТЕНДЕР НА МЕДІА-ПРАВА, СЕЗОНИ 2019/20, 2020/21, 2021/22

Шановні пані та панове!
Для здійснення запиту на надання документації Тендеру щодо реалізації медіа-прав на сезони 2019/20, 2020/21, 2021/22 Української Прем’єр-Ліги, просимо заповнити форму нижче. УПЛ залишає за собою право не надсилати тендерну документацію особам та організаціям, які явно не мають серйозного наміру брати участь у тендері.

Примітка: приймаються лише запити із корпоративною адресою електронної пошти

Правила Конфіденційності

Запитуючи УПЛ про надання документації щодо Тендеру на експлуатацію медіа-прав УПЛ на сезони 2019/20, 2020/21, 2021/22 (Тендер), особа (Запитуюча Сторона) безумовно та безвідклично погоджується на обов’язковість циз Правил Конфіденційності

Запитуюча сторона приймає зобов’язання про те, що:

  • Тендер, а також усі пов’язані з ним документи та інша інформація, якою обмінюються Запитуюча Сторона та УПЛ протягом Тендерної Процедури, є суворо конфіденційними і вимагають надійного ставлення.

  • Ці зобов’язання конфіденційності також застосовується у відношенні до будь-яких інших сторін, незалежно від того чи вони беруть участь у Тендері.

  • Запитуюча Сторона може розкривати таку інформацію особам, яким обізнаність з такою інформацію необхідна для цілей оцінки чи подання Заявки, і які також будуть зобов’язані належним чином дотримуватись такої конфіденційності.

  • Запитуюча Сторона буде зобов’язана відшкодувати УПЛ усі збитки, завдані порушенням цих Правил Конфіденційності.

  • УПЛ залишає за собою право виключити з Тендерної Процедури будь-яку Зацікавлену Сторону та/або Заявника, який порушив ці Правила Конфіденційності або зобов’язання конфіденційності, що містяться у Тендерній документації.

  • Без шкоди для викладеного вище, конфіденційна інформація може бути розкрита особам, які зв’язані зобов’язаннями щодо нерозкриття в силу закону (наприклад, адвокатам), або якщо таке розкриття вимагається судом, державним органом чи регулятором, або в силу закону чи статутних документів відповідної особи.

УПЛ також зобов’язується дотримуватись суворої конфіденційності у зв’язку з будь-якою конфіденційною інформацією, розкритою їй Запитуючою Стороною, будь-якою Зацікавленою Стороною та/або заявниками під час Тендерної процедури (зокрема щодо будь-якої Заявки (Заявок)). УПЛ також бере на себе зобов’язання покласти відповідні обов’язки на усіх осіб, які беруть участь в Тенерній процедурі з боку УПЛ.