Новини
16СІЧ
Євген Паст: Останні півроку можу занести собі в актив

Голкіпер «Зірки» — про загальнокомандний настрій, про те, чи важить «зайвий» тиждень для підготовки до поновлення сезону та свої успіхи

— Євгене, вчора кропивничани вийшли з відпустки. Який у футболістів настрій?

— Чудовий! Усі скучили за роботою, один за одним. Наприклад, я з великим задоволенням почав підготовку до весни.

— Чи мають деякі гравці традиційні «поствідпочинкові» труднощі? Наприклад, зайву вагу.

— Думаю, в сучасному футболі нічого такого не існує. А зайва вага… В кожного різний організм, і навіть якщо з’являються натяки на таку проблему, її легко вирішити.

— Ваш наставник давав команді завдання на відпустку. Наскільки старанно гравці виконали його?

— По-перше, ці завдання не такі складні. По-друге, всі футболісти-професіонали знають, що треба постійно підтримувати себе у формі, тому нікого не треба ганяти. Всі практикують пробіжки, грають «дир-дир». Я, наприклад, в Одесі (де завжди проводжу зимову перерву) постійно збираюся з друзями, й ми граємо у футбол.

— «Зірка» та «Верес» — останні команди УПЛ, які вийшли з відпустки. Більшість почала готуватися ще минулого тижня. Наскільки принципові ці два-чотири «зайві» дні?

— А «Ворскла», наскільки мені відомо, стала до роботи ще 7 числа… Не знаю, коли чесно. Це більше наставників стосується. Я над таким ніколи не замислювався. От коли стану тренером — зможу відповісти!

— Торік, приблизно в цей же час, «Зірка» зазнала відчутних кадрових змін. Як буде тепер?

— Думаю, кістяк команди збережеться. Зміни будуть — як без них у футболі? Принаймні сьогодні побачив, що всі в строю. Ну, крім тих кількох виконавців, чий відхід був оголошений раніше.

— Про особисте: як сприймаєте думку, що цей сезон — найкращий для Вас у кар’єрі щодо рівня гри?

— Не знаю, чи «най-най», але останні півроку точно можу занести собі в актив. Хочу, щоби далі було ще краще: як у мене, так і в команди.

— Клуб оголосив, що невдовзі змінить логотип. Уже бачили його?

— Поки ні. Мабуть, тому, що минув лише день роботи. Часу ще не було, аби все роздивитися.