Всі матчі
Жовтень 2021
01.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
10
Львів
Дніпро-1
СКІФ
Чемпіонат юнацьких команд
10
Ворскла
Інгулець
"Лтава"
Чемпіонат юнацьких команд
10
Колос
Чорноморець
"Центральний стадіон"
VBET Ліга
10
Футбол 1
Маріуполь
Рух
ім. Бойка В.С.
02.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
10
Зоря
Десна
"Торпедо"
Чемпіонат юнацьких команд
10
Верес
Олександрія
"Колос"
Чемпіонат юнацьких команд
10
Динамо
Шахтар
"Динамо" ім. В. Лобановського
VBET Ліга
10
Футбол 2
Колос
Чорноморець
"Колос"
Чемпіонат юнацьких команд
10
Металіст 1925
Минай
НТБ "Металіст"
VBET Ліга
10
Футбол 2
Львів
Дніпро-1
Тернопільський міський стадіон
VBET Ліга
10
Футбол 2
Ворскла
Інгулець
"Ворскла" ім. О. Бутовського
03.10.2021
VBET Ліга
10
Футбол 1
Верес
Олександрія
"Авангард"
VBET Ліга
10
Футбол 1
Металіст 1925
Минай
ОСК "Металіст"
VBET Ліга
10
Зоря
Десна
"Славутич-Арена"
VBET Ліга
10
Динамо
Шахтар
НСК "Олімпійський"
15.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
11
Шахтар
Зоря
"Княжа Арена"
Чемпіонат юнацьких команд
11
Дніпро-1
Колос
НТБ СК "Дніпро-1"
Чемпіонат юнацьких команд
11
Маріуполь
Металіст 1925
НТБ "Маріуполь"
Чемпіонат юнацьких команд
11
Львів
Динамо
СКІФ
VBET Ліга
11
Футбол 1
Шахтар
Зоря
НСК "Олімпійський"
16.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
11
Минай
Десна
"Минай"
Чемпіонат юнацьких команд
11
Олександрія
Ворскла
КСК "ГОЛовківський"
VBET Ліга
11
Футбол 2
Маріуполь
Металіст 1925
ім. Бойка В.С.
VBET Ліга
11
Футбол 2
Львів
Динамо
"Арена Львів"
VBET Ліга
11
Дніпро-1
Колос
"Дніпро-Арена"
17.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
11
Чорноморець
Верес
СОК "Люстдорф"
VBET Ліга
11
Футбол 1
Минай
Десна
"Авангард"
VBET Ліга
11
Футбол 1
Олександрія
Ворскла
КСК "Ніка"
18.10.2021
VBET Ліга
11
Футбол 1
Чорноморець
Верес
"Чорноморець"
21.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
12
Десна
Олександрія
Чернігів-Арена
Чемпіонат юнацьких команд
12
Металіст 1925
Інгулець
НТБ "Металіст"
22.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
12
Чорноморець
Львів
СОК "Люстдорф"
Чемпіонат юнацьких команд
12
Верес
Маріуполь
"Колос"
VBET Ліга
12
Футбол 1
Десна
Олександрія
ім. Ю. Гагаріна
VBET Ліга
12
Футбол 2
Металіст 1925
Інгулець
ОСК "Металіст"
23.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
12
Зоря
Колос
"Торпедо"
Чемпіонат юнацьких команд
12
Рух
Минай
Стадіон ім. Богдана Маркевича
VBET Ліга
12
Футбол 2
Верес
Маріуполь
"Авангард"
VBET Ліга
12
Футбол 1
Ворскла
Шахтар
"Ворскла" ім. О. Бутовського
VBET Ліга
12
Футбол 2
Чорноморець
Львів
"Чорноморець"
24.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
12
Ворскла
Шахтар
"Лтава"
Чемпіонат юнацьких команд
12
Динамо
Дніпро-1
НТБ "Конча-Заспа"
VBET Ліга
12
Футбол 1
Рух
Минай
"Арена Львів"
VBET Ліга
12
Динамо
Дніпро-1
"Динамо" ім. В. Лобановського
VBET Ліга
12
Зоря
Колос
"Славутич-Арена"
29.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
13
Шахтар
-
Десна
Чемпіонат юнацьких команд
13
Маріуполь
-
Динамо
Чемпіонат юнацьких команд
13
Інгулець
-
Верес
30.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
13
Металіст 1925
-
Зоря
Чемпіонат юнацьких команд
13
Рух
-
Олександрія
Чемпіонат юнацьких команд
13
Колос
-
Львів
VBET Ліга
13
Маріуполь
Динамо
VBET Ліга
13
Шахтар
Десна
VBET Ліга
13
Інгулець
Верес
31.10.2021
Чемпіонат юнацьких команд
13
Ворскла
-
Чорноморець
Чемпіонат юнацьких команд
13
Дніпро-1
-
Минай
VBET Ліга
13
Колос
Львів
VBET Ліга
13
Рух
Олександрія
VBET Ліга
13
Металіст 1925
Зоря
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
info@upl.ua
Підписатися на новини