04ЛИС
«Львів» — «Ворскла» — 0:2

І знову – «матч різних таймів»

Прекрасний поєдинок у Полтаві можна довго аналізувати, зокрема, на тему – як змінити гру команди під час перерви.

Річ у тім, що 90 хвилин цієї зустрічі логічно розбити на дві протилежні частини – їх відокремила якраз 15-хвилинна пауза.

Перший тайм – це, безумовно, найкращий ігровий проміжок «Ворскли» у поточному сезоні. Можна навіть сказати, що у підопічних Сачка виходило на полі майже все. Майже – за винятком реалізації голевих моментів: полтавці кілька разів хибили, втративши нагоду ще до перерви зробити рахунок розгромним. У цей час полтавці, крім усього іншого, дуже класно комбінували, діючи через дрібний швидкий пас, чого від них бачити незвично.

Й от перерва, другий тайм – і зовсім інший «Львів». Якщо досі хлопці Бакалова мали якийсь розгублений, незбалансований вигляд, не показуючи головного «козиря» – щільних організованих дій, то по перерві вони вже нагадували самих себе. Тривалий час у львів’ян не виходило з голевими моментами, однак після 70-ї хвилини «бордово-сині» створили їх чимало. Причому в деяких випадках складніше було не забити.

0:2 – красиві дії «Ворскли» в першому таймі на тлі невезіння «Львова» в другому.