![](/glide/uploads/1902/JuN_BIfZy0RnUAlYDjNgE3X_2gR9pv-s.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=f2e744f11f68eff9aad92ccd39bc3bd5)
У решті матчів Чемпіонату U-21 та U-19 командам-суперницям ФК «Олімпік» буде зараховано технічні перемоги
Апеляційний комітет ФФУ листом від 21.02.2019 повідомив, що рішення по «справі Олімпіка» від 08.11.2018 залишається в силі, незважаючи на те, що розгляд заяви ФК «Олімпік» про перегляд рішення за нововиявленими обставинами в АК, ще продовжується.
Відтак, Рішення АК ФФУ, яким командам U-21 та U19 ФК «Олімпік» Донецьк заборонено брати участь у поточних (сезоні 2018/2019) та майбутніх (сезоні 2019/2020) змаганнях серед команд U-21 та U-19 під егідою ФФУ, УПЛ та ПФЛ, має бути виконано.
Відповідно до пункту 25 статті 9 Регламенту змагань УПЛ, оскільки команди ФК «Олімпік» Донецьк U-21 та U-19 провели більше половини матчів у Чемпіонатах цього сезону, в решті матчів їм будуть зараховані технічні поразки (-:+), а командам-суперницям — технічні перемоги (+:-).