24ЛЮТ
«Ворскла» — «Карпати» — 0:4

Фабрі Гонсалес оформлює чудовий дебют в Україні

4:0 у першому матчі на чолі нової команди. Здається, востаннє таке у нас було 11 років тому, коли з таким же рахунком починав динамівську кар’єру Юрій Сьомін.

Що цікаво, й гра львів’ян заслуговує бути відзначеною. Причому не тільки через перемогу й чотири забиті м’ячі. Окремо треба відзначити стиль: ми звикли, що наставники-іноземці «зелено-білих» намагаються прищепити підопічним, умовно кажучи. «тікі-таку», натомість Гонсалес має інше бачення футболу, багато в чому схоже на українські реалії.

За наслідком цього «Карпати», всупереч очікуванням, віддали ініціативу ворсклянам, намагаючись ловити свої шанси на контратаках. До перерви зловили раз, а по перерві…

Феєрична гра Шведа, блискавична реакція Кучинського, солідна постава всієї центральної лінії – такими ми побачили «Карпати». Натомість «Ворскла» свої моменти – причому в значній кількості – стала створювати вже за рахунку 0:3.

Утім, сьогодні був вечір невдач для полтавців – окрім іншого, вони ще й пенальті не реалізували…

Фото Інформаційного центру ФК «Карпати».