29ТРА
«Ворскла» — вдруге володар Трофею престижу!

«Арсенал-Київ» – «Карпати» – 2:3, «Ворскла» – «Олімпік» – 2:2, «Чорноморець» – «Десна» – 3:0

«Закручений» сюжет у стилі голлівудських фільмів побачили українські вболівальники футболу, спостерігаючи три сьогоднішні матчі. 12 забитих м’ячів, пенальті, вилучення, а головне — сюжет інтриги, який постійно змінювався — від початку перших таймів до завершення других.

Ближче до пів на сьому викристалізувалася попередня конфігурація: «Ворскла» впевнено йшла на другий Трофей престижу, «Арсенал-Київ» осідав на дні таблиці, а «Карпати» посідали рятівну дев’яту сходинку. Втім, сюжет сьогоднішніх подій був якраз унікально непередбачуваний, отож за останні 15 хвилин багато що змінилось! А саме — «Олімпік» двічі зрівняв рахунок, усе-таки потіснивши «Карпати» в турнірці.

Таким чином підопічні Климовського залишаються в еліті на наступний сезон. «Чорноморець» і «Карпати» виборюватимуть це право в матчах плей-офф, а «Ворскла» вдруге здобуває Трофей престижу!