Новини
09ЛИП
Олексій Чичиков: Переконаний — маємо гідно виступити

Фланговий форвард «Дніпра-1» розповідає про комплектацію складу команди, зокрема, про конкуренцію на різних позиціях

Олексію, акурат рік тому Ви, можна сказати, «повернулись у рідні пенати», знову почавши грати в Дніпрі…

— Та я би не сказав, що це «рідні пенати»: в Дніпропетровську (тоді ще) я провчився рік в УФК-2, а потім переїхав у Полтаву. З другого боку, так: я вже грав у цьому місті 2007 року, мені тут загалом усе знайоме, був радий повернутися… Було як? «Зірка» вилетіла з УПЛ, команду фактично розпустили, я чекав запрошень — сподівався залишитися в елітному дивізіоні. Але конкретних запрошень не було, а тут зі мною зв’язався Дмитро Михайленко, я взяв час на роздуми і, врешті, погодився. Вважаю, вчинив правильно. Наприклад, минулий сезон у нас вийшов дуже сильний.

Для Вас це вже буде четвертий «захід» в УПЛ. Раніше Ви пробували сили у «Ворсклі», «Дніпрі», «Зірці», тепер нова спроба. Для багатьох фахівців Ви залишаєтеся футболістом Першої ліги…

— Розумієте, час не стоїть на місці. У вересні мені виповниться 32, я вже маю досвід, і спортивний, і життєвий, на багато речей інакше дивлюся. Тому не боюся нових випробувань. Навпаки — з великим інтересом очікую майбутнього сезону. У нас дуже хороший склад, я переконаний — маємо гідно виступити.

Про кадри: чомусь є відчуття, що «Дніпру-1» бракує «середнього класу». В тому плані, що є або дуже молоді й недосвідчені, або дуже досвідчені, а «середина» — майже відсутня. Чи це помилкове враження?

— Якщо брати минулий сезон — не в усьому помилкове. Проте наші наставники працюють над цим, триває процес доукомплектації. Ось днями підписали Юрія Вакулка: він і молодий, і досвіду вже набрав.

Іще про кадри: влітку Вам додалося конкурентів: Сандро Кобахідзе, Сергій Булеца…

— Спочатку уточню щодо позицій: Булеца у нас награється як відтягнутий форвард — атакувальний півзахисник; а, наприклад, Владислава Супряга складе конкуренцію Станіслав Кулішу. Моїм конкурентом, мабуть, стане Кобахідзе. Що, вважаю, добре, бо на кожну позицію мають бути по два рівноцінні футболісти.

Перший літній збір у «Дніпрі-1» Ви провели влітку минулого року. Чи має якісь специфічні риси поточний збір?

— Має — все-такий клуб стартує в УПЛ. Якщо стисло, головна специфіка в більшій інтенсивності вправ. Тобто обсяг роботи той же, але з більшою інтенсивністю.

В недавньому інтерв’ю для нашого сайта Ваш наставник сказав, що мета на сезон залишитися в еліті. Чи існує така мета (або інша) у вигляді офіційного завдання від керівництва?

— Такої зустрічі з Президентом клубу ще не було. Коли ми стали чемпіонами Першої ліги, Юрій Береза сказав, що маємо прагнути до єврокубків. Але то, мабуть, були більше емоції. З другого боку, якщо не прагнути потрапити нагору українського футболу, навіщо тоді взагалі грати!? Так, амбіції — це дуже добре й вони у нас є, але клуб новий і розбудується поступово, зважено… Думаю, ближче до старту сезону нам усе офіційно озвучать.