![](/glide/uploads/1907/NP51CVdfSBOsJB-ycXpPo5IxJ3vG_umX.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=bb1deb10c3f308266b3f5378235c8413)
Усі квитки на матч за Суперкубок Favorit продано!
Українська Прем’єр-Ліга офіційно заявляє: всі квитки на матч за Суперкубок Favorit, який почнеться 28 липня о 21:00, продані! Отже, завтра на стадіоні «Чорноморець» під час матчу між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» очікується аншлаг!
Нагадаємо вболівальникам футболу, що заповнені трибуни стадіону «Чорноморець» є своєрідною візиткою матчів за Суперкубок України, які відбуваються в Одесі. В усіх дев’яти попередніх розіграшах стадіон на узбережжі Чорного моря вщерть заповнювали глядачі, й цього року чудова традиція отримала продовження!
Закликаємо вболівальників, які придбали квитки на матч 28 липня, прийти на стадіон «Чорноморець» завчасно, оскільки офіційна частина Суперкубка Favorit почнеться о 20:30.