Новини
16СЕР
Анатолій Чанцев: «Еспаньол» точно не пробачить помилок

Представник експертної ради УПЛ ділиться враженнями про матчі українських команд у черговому раунді єврокубків

«Динамо» — «Брюгге»

— Складно коментувати матч, який коштував тренеру однієї з команд робочого місця… Я був переконаний, що кияни пройдуть бельгійців. І старт зустрічі пішов так, як хотілося: швидкий гол, упевнена, якісна гра. Що потім сталося — не знаю. Особливо мене засмутили кінцівка першого тайму та численні обрізки наприкінці другого. Заднім числом легко говорити про «інші рішення», наприклад, кадрові. Результату це не скасує, а він не на нашу користь.

«Зоря» — ЦСКА

— Луганці — єдині, хто порадував рахунком посеред тижня. Я би сказав, що вони за класом десь рівні з болгарами, однак, на противагу їм, скористалися слабкими сторонами суперника. З другого боку, «Зорі» треба додавати, оскільки наступний суперник — «Еспаньол» — точно не пробачить тих помилок, які не використав ЦСКА.

АЗ — «Маріуполь»

— Якщо стисло: програли з поганим рахунком. Іще напередодні фахівці схилялися до думки, що АЗ — фаворит. І це підтвердилося в матчах. Маріупольцям узагалі не щастить із суперниками в ЛЄ: минулого року «Бордо», тепер АЗ. По суті, головне, що в єврокубках набули азовці, — це досвід.

Фото ФК «Зоря».