Новини
10ВЕР
Олексій Чичиков: Недавно досягли певної гармонії між атакою й обороною

Вінгер «Дніпра-1» пояснює, чому його команда набрала менше очок, аніж дехто очікував

— Олексію, скільки тренери дали днів відпочинку під час «вікна» в Чемпіонаті?

— Три. Вважаю, цього достатньо — не багато, не мало, якраз. Ми ж усі професіонали, знаємо, як підтримувати себе у формі. Багато хлопців працювали індивідуально.

— Під час паузи дніпряни провели спаринг із «Маріуполем». І програли…

— На мою думку, ця гра показала всі недоліки, через які потерпаємо поточного сезону. Найголовніший — дуже багато пропускаємо… Загалом спаринг був корисний: зіграли змішаними складами, кожен футболіст по тайму. На поле виходили як основні, так і молоді й дублери. Тобто ігрову практику отримали ті, в кого з цим проблеми.

— Ви самі зачепили дану тему. Отже, чому «Дніпро-1» виступає настільки нестабільно?

— Відповідь очевидна: між Першою лігою та УПЛ — прірва. В усіх планах. А ми поки не можемо в усьому адаптуватися до вищого рівня УПЛ. От і все. Плюс до того, суто ігрова специфіка: в Першій лізі ми майже в кожному матчі атакували, тепер майже в кожній грі обороняємося. Це теж вимагає перебудови.

— Дехто вважає, що деякі проблеми «Дніпро-1» переніс із першого дивізіону в найвищий…

— Не сказав би. Іще раз: ми зараз переживаємо перебудову, пов’язану з тим, що між різними лігами дуже значна різниця. Так, маємо труднощі з тим, що багато пропускаємо, але переконаний: усе можна виправити.

— А про що свідчить таке: найкращий бомбардир Вашої команди — центрхав?

— Когут багато забивав і минулого сезону. Я розумію, на що натякаєте: мовляв, де форварди? По-перше, у нашої команди й так невисока результативність. По-друге, травми: наприклад, Супряга досі не грає. По-третє, нереалізація: у мене могло бути кілька забитих м’ячів. І так далі.

— Якщо робити висновки з шести зіграних турів, одразу помітно, що «Дніпро-1» потерпає через свій атакувальний стиль. Грубо кажучи, якщо проти Вашої команди зіграти через оборону й контратаки, можна взяти очки.

— Повторюю ще раз: уся справа в переході між дивізіонами. Ми цей перехід іще не завершили. Вважаю, десь у четвертому-п’ятому турах досягли певних показників і гармонії — між атакою й обороною.

— Цікаво, як проявиться згадана гармонія наступного туру, в якому Ви зустрінетеся з найбільш силовою командою УПЛ, що бездоганно діє на контратаках…

— Лише гра покаже. Для нас той матч буде своєрідним тестом. Дуже важливо провести його на високому рівні. Подивимося, чого ми варті.

Фото прес-служби СК "Дніпро-1".