11ЛИС
14-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

Завершилася голева серія Динамо в УПЛ, яка тривала 20 ігор

• Шахтар на програє від Динамо впродовж 5-ти матчів УПЛ: +3=2.
  • «Гірники» не знають поразок в Чемпіонатах вже 43 матчі поспіль: +37=6, а на своєму полі — 26 ігор: +21=5.
  • Шахтар здобув 590-ту перемогу в Чемпіонатах.
  • «Помаранчево-чорні» не пропускають голів в Чемпіонаті впродовж 634-х хвилин.
  • 600-й гол Зорі в Чемпіонатах, в тому числі 350-й домашній — після удару Владлена Юрченка.
  • Зоря не програє в УПЛ 7 матчів поспіль: +5=2.
  • Луганський клуб повторює клубний рекорд, перемагаючи в УПЛ 4-й матч поспіль.
  • Динамо провело 80-й матч в УПЛ при Олексію Михаличенку, у якому зазнало 10-ї поразки.
  • Завершилася голева серія Динамо в УПЛ, яка з 28 квітня 2018 року тривала 20 ігор — 38 м’ячів. Востаннє динамівці не забивали голи в чемпіонатах 24 квітня саме з Шахтарем.
  • Перервалася рекордна для Динамо забивна виїзна серія в Чемпіонатах, яка з 25 лютого 2018 року тривала 28 ігор — 53 м’ячі.
  • Закінчилася і безпрограшна серія Динамо у всіх турнірах, яка з 19 вересня тривала 12 ігор: +8=4: 7 матчів — в УПЛ, 4 — у Лізі Європи та 1 — в Кубку.
  • Закінчилася програшна клубна рекордна серія дніпрян, яка з 29 вересня тривала в УПЛ 5 ігор.
  • Десна в Чемпіонаті закінчила безнічийний серіал, що продовжувався 7 турів поспіль: 5 перемог та 2 поразки.
  • Чернігівська команда оновлює клубний рекорд, забиваючи голи в УПЛ 6-й матч поспіль — 12 м’ячів.
  • Дніпро-1 повторив клубний рекорд, пропускаючи в УПЛ голи в 6-ти матчах поспіль — 13 м’ячів.
  • 690-й матч Ворскли в УПЛ: +231=186-273 м’ячі 741-822.
  • 390-й виїзний матч Карпат в Чемпіонатах: +66=130-194 м’ячі 330-593.
  • Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня 7 матчів поспіль: =3-4.
  • Закінчився безнічийний домашній серіал азовців, який тривав в УПЛ 4 гри: по 2 перемоги та поразки.
  • Голева домашня серія Маріуполя у ворота Карпат в Чемпіонатах з березня 1999 року триває 17 матчів — 31 гол.
  • Нічийний серіал азовців та «левів» триває 4 гри поспіль.
  • В’ячеслав Чурко стає автором 50-го голу Маіруполя у ворота Карпат за час зустрічей суперників в УПЛ.
  • Програшна клубна рекордна серія Колоса триває в УПЛ 5 матчів.
  • Ковалівці пропускають голи в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 7-ми ігор — 16 м’ячів.
  • Безвиграшна серія олімпійців проти Олександрії з 15 квітня 2018 року триває 6 ігор: 3 нічиї та 3 поразки.
  • Олімпійці завершили клубну рекордну переможну серію в Чемпіонаті, яка тривала 3 матчі поспіль.
  • Закінчилася і безнічийна домашня клубна рекордна серія Олімпіка, яка з 18 травня цього року продовжувалася в Чемпіонатах 7 ігор: 3 перемоги та 4 поразки.
  • Завершилася програшна серія Львова в матчах з Ворсклою, що тривала в Чемпіонатах 3 матчі.
  • Львів закінчив клубну антирекордну домашню безвиграшну серію в Чемпіонатах, яка з 10 листопада 2018 року тривала 15 (!) ігор: 5 нічиїх та 10 поразок.
  • Завершився і загальний безвиграшний серіал Львова, який з 31 серпня тривав в УПЛ 8 матчів: 2 нічиї та 6 поразок.
  • Ворскла не знає радості перемог у Чемпіонаті з 31 серпня впродовж 9-ти ігор: нічия та 8 поразок.
  • Полтавчани не можуть «розмочити» ворота суперників в УПЛ впродовж 360-ти хвилин.
  • 150-й матч в Чемпіонатах провів Денис Васін (Ворскла), 100-й — Дмитро Мишньов (Маріуполь), 1-й — Олег Білик (Олександрія).
  • Андрій Бєсєдін провів 100-й матч в складі Динамо у всіх турнірах: 68 — в УПЛ, 7 — Кубку, 22 — єврокубках та 3 — Суперкубку.
  • 15-й гол в УПЛ забиває В’ячеслав Чурко (Маріуполь), 5-й — Владлен Юрченко (Зоря), Вадим Мілько (Колос).
  • 1-й дубль в УПЛ оформлює Єгор Назарина (у 8-й грі), який стає автором 60-го дублю Карпат в Чемпіонатах.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Владислав Шаповал (Дніпро-1), який раніше забивав гол суперникам Волині.
  • Владлен Юрченко (Зоря) продовжує в УПЛ пробивати 11-метрові удари без промаху — 3-й гол з «позначки», ставши автором 1400-го пенальті команд-господарів у Чемпіонатах України.
  • 1-й раз в Чемпіонатах пробивали з «позначки» Педро (Львів, в 24-й грі), Олександр Волков (Колос, у 36-й), Єгор Назарина (у 8-й), який став автором 40-го гостьового пенальті Карпат - 33-й гол.
  • 1-й в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Микити Шевченко (Зоря) — після 6-го удару.
  • 1-й в Чемпіонатах промах з «позначки» гравців Колосу — після 3-го пенальті.
  • Найпізніший для Карпат реалізований 11-метровий удар в УПЛ — на 90+3-й хвилині.
  • 70-й в Чемпіонатах гол з «позначки» у ворота Маріуполя — після 101-го пенальті.
  • 2-е вилучення в УПЛ Євгенія Мартиненка (Ворскла), Тайсона (Шахтар, і вдруге — з Динамо), 1-е — Луізао (Ворскла, в 11-й грі), Віталія Гавриша (Колос, у 91-й), Євгенія Морозка (Колос, у 10-й), Юрія Паньківа (Олександрія, у 196-й грі), який став співавтором найшвидшого в Чемпіонатах України вилучення воротарів — вже на 4-й (!) хвилині.
  • 87-е вилучення гравців Шахтаря, який повторив антирекорд Чемпіонатів, що належав Дніпру та Карпатам.
  • Арбітр Максим Козиряцький (Запоріжжя) та Юрій Іванов (Донецька область) 1-й раз в УПЛ за гру вилучають з поля два гравця однієї команди.
  • У турі зафіксовано 6 вилучень футболістів, що стало з початку Чемпіонату повторенням найбільш врожайного на червоні картки 12-го туру.
  • Ренан Олівейра (Львів) стає автором 100-го голу команд-господарів поточного Чемпіонату.
  • Найбільш «миролюбний» тур з початку Чемпіонату — 3 нічиї.
  • Команди-гостей лише вдруге з початку Чемпіонату обійшлися без жодної перемоги, а вперше таке відбулося в 11-му турі.