26ЛИС
Довгоочікуваний перший хет-трик

Саме у минулому турі Жуніор Мораес, забивши три м’ячі у ворота «Львова», став автором першого хет-трику Favbet Ліги

Сталася ця довгоочікувана подія лише у 15-му турі нинішнього сезону і нападник «Шахтаря» також виявився автором найпізнішого першого «трюку з капелюхом» з початку Чемпіонату. Загалом Жуніор Мораес уже 5-й раз оформляє хет-трики в Чемпіонатах і до повторення рекорду Сергія Реброва залишився лише один «трюк із капелюхом». Мораес, реалізувавши пенальті, також оформив і свій ювілейний, 90-й, гол в УПЛ. 35 разів він відзначався голами у складі донецького «Металурга», 33 – «Шахтаря» та 22 – «Динамо». Мораес оформив 90-й гол у своїй 158-й грі в УПЛ, покращивши на 25 матчів попередній рекорд, який із 2014-го року належав Євгену Селезньову.

В матчі з «Шахтарем» прийшла довгоочікувана подія і для «Львова». Після влучного удару Микити Татаркова нарешті завершилася безголева серія Львова/Вереса у ворота «Шахтаря», яка з 27 серпня 2017 року в Чемпіонатах тривала 832 (!) хвилини. Цей «сухий» серіал містян став одним із найдовших у зустрічах двох клубів УПЛ.

Не обійшлося без бомбардирського ювілею і в матчі «Динамо» – «Маріуполь», у якому динамівець Віктор Циганков забив свій 40-й гол в УПЛ, увійшовши до десятки найкращих бомбардирів столичного клубу в Чемпіонатах України.

Найпізніші перші хет-трики в Чемпіонатах України (1992 – 26.11.2019)