02ГРУ
16-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

«Гірники» перервали переможний серіал в матчах із Маріуполем, який з 19 жовтня 2013 року тривав впродовж 13-ти (!) матчів поспіль.

Шахтар при Луїшу Каштру втрачає перші виїзні очки в УПЛ — у 8-й грі.

• «Гірники» перервали гостьову серію без пропусків голів в УПЛ, яка тривала впродовж 549-ти хвилин.
  • Шахтар і далі забиває голи Маріуполю в усіх матчах в УПЛ — 44-а гра.
  • Шахтар не знає поразок в Чемпіонатах з 11 серпня 2018 року вже 45 матчів поспіль: +38=7, а в гостях — 22 матчі: +20=2.
  • «Гірники» закінчили гостьову серію без пропусків голів в УПЛ, яка тривала впродовж 549 хвилин.
  • Маріуполь завершив свій безгольовий домашній серіал в матчах з Шахтарем, який з 5 листопада 2017 року тривав 359 хвилин.
  • Динамівці здобули 620-ту перемогу в Чемпіонатах України, в тому числі 280-ту на полях суперників.
  • Гольовий серіал Динамо в ворота Олімпіка в УПЛ триває 13 ігор — 26 м’ячів.
  • Безвиграшна серія олімпійців у матчах з динамівцями збільшилася в Чемпіонатах до 6-т ігор: =1-5.
  • Зоря здобуває 180-ту перемогу в УПЛ.
  • Безвиграшна серія Карпат проти Зорі з 10 серпня 2013 року триває вже 14 (!) ігор: = 6-8.
  • Безнічийний домашній серіал Десни у всіх матчах з Олександрією триває 5 ігор: 4 перемоги та поразка.
  • Закінчилася безпрограшна серія Олександрії, яка тривала в Чемпіонаті 4 тури: +2=2.
  • Олександрії в УПЛ не перемагає в гостях 5 матчі поспіль: =3-2.
  • Безголевий виїзний серіал Олександрії з 22 вересня триває в Чемпіонаті 382 хвилини.
  • Маріуполь не своєму полі не програє в Чемпіонаті 4 гри поспіль: +2=2.
  • Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня 9 матчів поспіль: =3-6.
  • Безпрограшна домашня серія луганського клубу триває в Чемпіонаті 6 ігор: 4 перемоги та дві нічиї.
  • 1-а в Чемпіонаті виїзна перемога Дніпра-1 — у 8-й грі
  • 1-й в УПЛ «сухий» гостьовий матч дніпрян, які перервали клубну виїзну рекордну пропускну серію зі 7-ми матчів.
  • Львів на своєму полі пропускає 50-й гол в УПЛ (2 м'яч у грі).
  • Клубний рекордний голевий серіал дніпрян в Чемпіонаті триває 5 ігор — 7 м'ячів.
  • Ворскла перервала клубну рекордну безвиграшну серію в Чемпіонаті, яка з 31 серпня тривала 10 ігор: =1-9.
  • Закінчився і програшний серіал полтавчан, що тривав в УПЛ 5 матчів.
  • Ворскла завершила безголеву серію в Чемпіонаті, яка продовжувалася 487 хвилин.
  • Ковалівці обходяться без нічиїх в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 8-ми ігор: 2 перемоги та 6 поразок.
  • Колос в гостях не забиває голів в УПЛ впродовж рекордних для клубу 406-ти хвилин.
  • Пропускний виїзний клубний рекордний серіал Колоса триває 6 ігор — 14 голів.
  • 200-й матч в УПЛ проводить Віталій Вернидуб, 100-й — Владислав Кабаєв (обоє — Зоря), Юрій Коломоєць (Ворскла), 50-й — Павло Оріховський (Колос), 1-й — Владислав Бондар, Андрій Вискребенцев, Кирило Романюк (усі - Маріуполь).
  • 45-й гол в УПЛ забиває Тайсон (Шахтар), 25-й - Артем Бєсєдін (Динамо,1-й гол у грі), 10-й — Назарій Русин (Зоря), 1-й — Ілля Путря (Маріуполь, у 9-й грі).
  • Олександр Філіппов (Десна) забиває 7-й гол з початку чемпіонату, повторюючи клубний рекорд результативності за сезон, який належав Денису Фаворову.
  • 3-й дубль в УПЛ оформляє Артем Бєсєдін (Динамо), в том числі перший у ворота Олімпіка.
  • Голева серія Дмитра Коркішка (Дніпро-1) триває в Чемпіонаті 3 гри — 3 голи.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Віталій Приндета (Десна), який раніше захищав кольори Волині.
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів провів 90-й гостьовий матч в Чемпіонатах: +22=27-41 м’ячі 83-134.
  • Динамо при Олексію Михайличенку здобуло 25-ту виїзну перемогу в Чемпіонатах.
  • Маріуполь при Олександру Бабичу в УПЛ 20-й раз зіграв внічию.
  • Егіше Мелікян на чолі різних команд став свідком 10-ї поразки своїх підопічних — у 14-й грі.
  • 10-й в Чемпіонатах матч Романа Санжара біля керма Карпат: +1=3-6 м’ячі 8-17.
  • 10-й в УПЛ матч Вісенте Гомеса на чолі Олімпіка: +5=2-3 м’ячі 12-14.
  • 1-а в УПЛ перемога Юрія Максимова на чолі Ворскли — у 2-й грі.
  • Тайсон стає автором 300-го реалізованого пенальті в УПЛ, які пробивали легіонери з дальнього зарубіжжя (всього 387 ударів з «позначки»).
  • 90-й в чемпіонатах пенальті у ворота суперників Ворскли — 64-й гол.
  • 40-й домашній гол з «позначки» полтавчан — після 56-го удару.
  • Денис Васін (Ворскла) продовжує в УПЛ реалізовувати пенальті без промахів — 5-й гол.
  • 1-в Чемпіонатах вилучення Андрія Кравчука (Олімпік, у 14-й грі).
  • 8-а з початку Чемпіонату червона картка для гравці Олімпіка,що стало повторенням клубного антирекорду за сезон.
  • 1-й в УПЛ «сухий» матч Дмитра Різника (Ворскла, у 5-й грі).
  • Владислав Приймак (Львів) стає автором 500-ї жовтої картки учасникам Чемпіонату-2019/2020.
  • Десна стає автором 40-ї з початку Чемпіонату перемог команд-господарів.