Новини
16СІЧ
Сергій Борзенко: Хочу максимально продовжити своє перебування у футболі

Захисник «Львова» розповідає про місяць без футболу, коментуючи перші робочі будні 2020-го

— Сергію, традиційне перше запитання такої пори: де і як провели зимовий відпочинок?

— Відпустка розділилася на три частини. Перші два тижні з дружиною й дітьми провів у рідному Харкові: побачили батьків, близьких. Потім на тиждень поїхали з дружиною до Єгипту. Після цього ще тиждень із усією сім’єю відпочивали в Україні.

— Відомо, що на першому після відпустки тренуванні Ваша команда працює в урізаному складі — лиш українці. Наскільки це віддзеркалилося на тренувальному процесі?

— По-перше, не відобразилося ніяк. По-друге, то було 14 січня, а вже 15-го з нами працювала половина наших бразильців, які якраз повернулися. Так що вже, можна сказати, працюємо в звичному режимі.

— Очевидно, що до закриття трансферного вікна «Львів» поповнять деякі гравці, дехто ж залишить клуб…

— Це нормальний футбольний процес — гравці йдуть, інші приходить. І взагалі то запитання до керівництва й тренерського штабу. Я — футболіст, і намагаюся максимально добре виконувати те, що на мене покладено.

— Виконуєте дуже добре — про це, зокрема, свідчить те, що за всіх наставниках «Львова» Ви незмінно пробивалися в основний склад.

— Насправді я дуже стараюся, підходжу до справи відповідально, наскільки можу. Щодня працюю над собою. Головне завдання, що ставлю перед собою, — максимально продовжити своє перебування у професіональному футболі.

— Єгіше Мелікян у недавньому інтерв’ю запевнив, що «Львів» і надалі має завдання пробитися в єврокубки, при тому, що команда значно ближче до зони вильоту…

— Завжди треба ставити максимальні завдання. Плюс до того, не забувайте: перед сезоном у Регламент УПЛ були внесені зміни — з’явився пункт про перехідні матчі, тобто в єврокубки може потрапити команда і з нижньої шістки.

— Ще трохи про наставника «Львова»: спілкуючись із ними, виникає враження про тиху, спокійну, інтелігентну людину. Який він у тренувальному процесі?

— Зазвичай такий, як змалювали. Але коли треба «дати перцю» — він уміє й таке. Коли того вимагає ситуація — Єгіше Мелікович стає дуже суворою людиною.

Фото прес-служби ФК «Львів».