20-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

«Гірники» завершили дві безпрограшні серії в УПЛ…

• 850-й матч Шахтаря в Чемпіонатах України:+594=145-111 м’ячі 1805-619.
  • 1-а поразка «гірників» із початку Чемпіонату.
  • Шахтар завершив дві безпрограшні серії в УПЛ: загальну, яка з 11 серпня 2018 року тривала 48 матчів поспіль: +41=7 та гостьову – 23 гри: +21=2.
  • Востаннє «гірники» програвали в УПЛ ще 3 серпня 2018 року в гостях із Динамо – 0:1.
  • 550-й гол в УПЛ у ворота Динамо (3-й м’яч у грі).
  • 1-й хет-трик в УПЛ оформлює Владислав Супряга (Дніпро-1, у 21-й грі), який стає автором 150-го «трюку з капелюхом» у Чемпіонатах України.
  • 50-й в УПЛ матч Ворскли проти Шахтаря: +3=9-38 м’ячі 29-103.
  • Завершилася в Чемпіонатах переможна серія Шахтаря у зустрічах з Ворсклою, яка з 6 березня 2016 року тривала 10 (!) ігор.
  • Ворскла завершила і безголевий домашній серіал у ворота Шахтаря, який тривав впродовж 389-ти хвилин.
  • Закінчилася серія Олексія Шевченка (Шахтар) без пропусків голів, яка розпочалася 12 травня 2018 року і тривала 530 хвилин.
  • Десна повторює свою найбільшу перемогу в УПЛ, при цьому 1-й раз на своєму полі.
  • 1-й раз у Чемпіонатах Десна на своєму полі забиває 4 голи за гру (у 26-й грі).
  • 1-а в УПЛ вольова перемога Дніпра-1 над Динамо (у 2-й грі).
  • Безнічийна гостьова серія динамівців з 22 вересня триває в Чемпіонаті 7 ігор: 5 перемог та 2 поразки.
  • Зоря перервала свій домашній безголевий серіал в УПЛ у ворота Олімпіка, який тривав 283 хвилини.
  • Дніпряни на своєму полі внічию в УПЛ і далі не грають: 5 перемог та 5 поразок.
  • Завершилася безнічийна серія матчів Львова проти Олександрії, яка тривала 4 гри: по 2 перемоги та поразки.
  • Безнічийна гостьова серія Олімпіка з 21 вересня минулого року триває в Чемпіонаті 6 ігор: 3 перемоги та 3 поразки.
  • Домашній гольовий серіал Зорі з 19 жовтня триває в Чемпіонаті 6 ігор – 12 голів.
  • Безнічийна серія Зорі з 19 жовтня продовжується в УПЛ 10 ігор: 8 перемог та 2 поразки.
  • Безпрограшна серія Львова триває в УПЛ 4 гри: +2=2.
  • Закінчилася безнічийна серія Олександрії, яка тривала в Чемпіонаті 5 ігор: 3 перемоги та 2 поразки.
  • Десна в УПЛ не пропускає голів від Маріуполя впродовж 292-х хвилин.
  • Чернігівська команда здобуває 10-ту домашню перемогу в УПЛ.
  • Безнічийна серія Десни триває в УПЛ 6 ігор: 3 перемоги та 3 поразки.
  • Гравці Десни перервали свій безгольовий серіал в Чемпіонаті, який тривав впродовж 192-х хвилин.
  • Карпати не перемагають в Чемпіонаті з 20 вересня 13 матчів поспіль: =4-9.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Колоса в УПЛ з 28 вересня триває 12 матчів: 5 перемог та 7 поразок.
  • Пропускний серіал Карпат триває в УПЛ 9 ігор – 21 м’яч.
  • 10-й домашній Колоса в УПЛ: +5=1-4 м’ячі 14-15.
  • 20-й гол у Чемпіонатах провів Андрій Тотовицький (Десна, 2-й м’яч у грі), 15-й – Олександр Філіппов, Владислав Калітвінцев (обоє – Десна), 1-й – Богдан Мишенко (Олександрія, в 10-й грі), Артем Козак (Карпати, в 11-й).
  • 3-й дуль в Чемпіонатах оформлює Андрій Тотовицький (Десна).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкривають лік голів Андрій Тотовицький (Десна) та Кирило Петров (Колос).
  • У 3-му для себе клубі дебютує в Чемпіонатах Олексій Хобленко (Дніпро-1), 2-му – Богдан Мишенко, Артем Гордієнко, Роман Вантух (усі – Олександрія), Назар Вербний (Олімпік).
  • 150-й матч Олександра Бабича біля керма різних клубів УПЛ: +35=45-70 м’ячі 128-218.
  • Динамо при Олексію Михайличенку пропускає 100-й гол у всіх турнірах (2-й м’яч у грі).
  • 20-й «тренерський» матч Віктора Скрипника в УПЛ: +12=4-4 м’ячі 37-17.
  • Львів при Єгіше Мелікяну на своєму полі в УПЛ вперше зіграв внічию (у 4-й грі).
  • 1-а «тренерська» поразка португальського керманича Шахтаря Луішу Каштру в Чемпіонаті України (у 20-й грі).
  • Ворскла при Юрію Максимову на своєму полі і далі очок не втрачає – 3 перемоги.
  • 200-й матч в УПЛ провів Руслан Фомін (Маріуполь), 50-й – Назар Вербний (Олімпік), 1-й – бразилець Яковеллі (Львів), Назарій Муравський (Маріуполь), Артем Бондаренко (Шахтар).
  • 1-й з початку Чемпіонату домашній пенальті Десни.
  • 20-й в УПЛ пенальті у ворота Євгена Гальчука (Маріуполь) – 15-й гол.
  • 6-е в УПЛ вилучення Володимира Польового (Дніпро-1), 3-е – Олександра Скляра (Ворскла), 1-е – Микити Татаркова (Львів, у 105-й грі), Віталія Буяльського (у 135-й грі), який стає автором найшвидшої в УПЛ червоної картки для гравців Динамо (на 6-й хвилині).
  • Арбітр Анатолій Абдула (Харків) 20-й раз в УПЛ вилучає гравців з поля в тому числі 12-й раз з команд-господарів.
  • Богдан Мишенко (Олександрія) стає автором 300-го гола нинішнього Чемпіонату.
  • Колос стає автором 50-ї перемоги команд-господарів поточного Чемпіонату.
  • 20-й тур виявився одним із найвдаліших для команд-господарів нинішнього Чемпіонату – 5 перемог, а стільки ж домашніх вікторій було в 11-му та 15-му турах.