Наставник «Олімпіка» розповідає, скільки часу потрібно для підготовки до перших матчів після вимушеної відпустки
— Ігоре Петровичу, як проводите час у стані карантину?
— Передусім намагаюся той карантин виконувати — майже не виходжу на двір. Залишаюся удома, присвячую час сім'ї. Займаюся самоосвітою.
— Можете уточнити останній аспект?
— Переглядаю матчі «Олімпіка» поточного сезону, також дивлюся відео наших тренувань. Намагаюся побачити, що треба вдосконалити , що розвинути.
— Підтримуєте тісний контакт із підопічними, колегами по тренерському штабу?
— Звичайно! Наприклад, сьогодні ( розмову записано в понеділок.— УПЛ) спілкувався з тренером із фізпідготовки. Постійно розмовляю по телефону з гравцями, вони запевняють мене, що виконують увесь план індивідуальної підготовки. Зі свого досвіду можу зробити висновок, що реально той план виконується десь на 80%, а це дуже не погано!
— Колишній наставник «Динамо» Олександр Хацкевич казав, що у тренерів немає вільного часу й відпусток. Нині того вільного часу вдосталь у всіх ...
— Я вже казав, що насамперед займаюся самоосвітою й присвячую час родині. Крім того, читаю й дивлюся фільми. За цей період дочитав деякі книги й почас нові. Найбільш мені подобаються книжки спортивного спрямування, зокрема, недавно знову перечитав автобіографію Хосепа Гвардіоли періоду праці в «Баварії». І фільми дивлюся спортивні.
— А Чемпіонат сусідньої Білорусі дивитеся?
— Так. Намагаюся з усього робити висновок, побачити, що у них є і може бути використане у нас.
— Чи вдається українським командам зберегти себе і тонусі на момент скасування карантину?
— Безумовно, проблеми будуть. Цього не уникнути. На маю думку, між моментом завершення карантину й датою першого матчу має пройти три тижні: два тижні готуємося, на третій, умовно кажучи, в суботу, граємо.
— Призначаючи Вас виконуючим обов'язки тренера, Президент клубу не змальовував віддаленіші перспективи?
— Для початку треба владнати всі нюанси з дипломом категорії «Про». Сподіваюся, невдовзі вирішу це питання.
Фото прес-служби ФК «Олімпік».