19ЧЕР
«Маріуполь» — «Львів» — 3:0

«Дубль» Руслана Фоміна проносить перемогу південцям

Уже стартові хвилини показали перевагу господарів поля над гостями. Насамперед перевага проявлялась у тому, що підопічні Олександра Бабича мали набагато свіжіший вигляд.

Складно пояснити, яка причина цього, втім, факт залишається фактом: команда в темно-синій формі активніше почала гру, тож дуже швидко відкрила рахунок. Із подальшого розвитку подій було очевидно, що для львів’ян такий розвиток подій був найгіршим із усіх можливих. Маріупольці віддали ініціативу, активно використовували фланги, знову-таки, виглядали свіжішими, тому ще до перерви подвоїли рахунок.

Після відпочинку команда Єгіше Мелікяна захопила ініціативу, стала діяти різкіше, наполегливіше. Логічним наслідком цього стали голеві моменти поблизу маріупольських воріт. Однак цього виявилося недостатньо навіть для одного забитого м’яча. Зате південці забили втретє – 3:0.